Lista ocen Ford Escort V Hatchback 1.8 D 60KM 44kW 1990-1992 (30) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wojt
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
w mojej sztuce poszedł tylki amortyzator reszta amorkow tez jest sfatygowana jedzie sie jak w hałaśliwej misce z budyniem, hamulce raczej takie sobie, kierownica lekko chodzi pomimo braku wspomagania, gdyby nie wysłużone zawieszenie to jezdzi sie calkiem dobrze
~mar
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
super. mozna autkiem rzucac w zakretach jak workiem kartofli i nawet oponki nie zpiszcza.trzyma sie drogi rewelacyjnie.tylko kierownica straszie sie rusza na nirownosciach.lepiej isc do diagnosty.
~użytkownik
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Nie chcę faworyzować ale układy jezdne Forda są naprawdę niezłe. Escort z 91´ ma przyzwoitą trakcję i jak na auto z końca lat 80 - tych dobrze reaguje na polecenia kierowcy. Trochę słabe hamulce.
~p
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Na zakrętach opierasz się o drzwi. Kiedy chciałem pokonać zakręt na trójce przechylił się jak gondola. Bez wspomagania większym samochodem nie jeździ się przyjemnie.
~Mistrz
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Mimo obiegowej opinii ze co chwile się coś psuje ale u mnie nic Za miękki (przy obciążeniu za bardzo \"siada\") trzymanie na zakrętach przeciętne
~Levosos
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Drogi trzyma sie jak uparty, zakręty pokonuje z ochotą choć momentami przy ostrzejszej jeździe jest podsterowny...ale od czego jest ręczny:)
~EscortLady
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Autko prowadzi się całkiem nieźle, wymiany wymagają tylko standardowe części, które po prostu z wiekiem się zużywają.
~pawiania_morda
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Trochę miękki trochę buja czasem stuknie czasem mocniej. Przy zużytym zawieszeniu walka o utrzymanie się w pasie.
~Banan 19 lat pabianice
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
wszystko ok nic do zarzucania. escorcik jest bez wspomagania ale kierownica kreci sie bezproblemow nawet w miejscu.
~esr91
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Znakomicie się prowadzi, łyka zakręty. Trochę twarde zawieszenie, jednak plomby nie wypadały.
Ford Escort V Hatchback