Lista ocen Ford Escort VII Kombi (258)

3,6
~m_byrdy@o2.pl
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Nie narzekam, jeździ się raczej dobrze, jedyne co mnie drażni, to słabe przyspieszenie. (Silnik)
3,3
~JACEKG
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Przyspieszenie i elastyczność marna; żeby uzyskać jakiekolwiek lepsze osiągi trzeba "kręcić" silnikiem (aż mi go żal) co z kolei odbija się na spalaniu. Ocena dobra tylko ze względu na bezawaryjność całegu zespołu napędowego - po prostu wół (muł) roboczy (Silnik)
~adamis@klub.chip.pl
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Jak na auto nieprodukowane jest dobra i dopracowana konstrukcja, zawodnosc akceptowalna jak dla mnie, poprzednio mialem Fiata :-DDD. Mój combiak jest przyjacelem rodziny i mnie - czego on juz nie przewiozl
3,1
~Bociek321
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
Ogólnie poza usterkami, które potrafiły unieruchomic te auto, to ogólnie dowozi do celu. Wyposażenie stoi na bardzo przyzwoitym poziomie. Niestety, ale "Ruda tańczy jak szalona".
~humin
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
jak na tą klasę aut jestem pozytywnie zaskoczony - przeciwnie do opinii dużej rzeszy ludzi którzy twierdzą że escorty się psują strasznie
3,1
~kevinek
Kombi 1.8 D 60KM 44kW
Auto jest ekonomiczne jeśli chodzi o spalanie, ale uciążliwe drobnymi usterkami, które są efektem fatalnego wykonania i bezmyślnych rozwiązań dotyczących elektryki.
4,1
~krystian
Kombi 1.6 i 16V 90KM 66kW
czasami problem ze wstecznym. trzeba 2 razy wysprzeglac.i blokada wstecznego podczas jazdy nie zawsze działa.jak sie ktos pomyli to jest zgrzyt (Skrzynia biegów)
~Xacti
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
NIe będę zachwalał bo nie jestem do końca zadowolony. Ale nie będę też krytykował bo być może zbytnio eksploatuję to auto.
2,7
~sajmonsen@epost.no
Kombi 1.8 TD 90KM 66kW
Zdaje sobie sprawe ze mialem pechowy egz., ale mimo to auto jest drogie w eksploatacji. Z zalet : niezle wyposazenie i male spalanie. Przejezdzilem nim 50 tys km, i ciagle awarie, a wczesniej starym kadetem wyjezdzilem 40 tys a na naprawy wydalem kilka razy mniej.
~Ghoodt
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Auto bardzo dobre jak na takącenę. Doskonałe wyposarzenie jak na tamte lata. Sporo miejsca
Ford Escort VII Kombi