Lista ocen Ford Escort VII Kombi 1.4 i 75KM 55kW 1995-1998 (12) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adambudnyy@go2.pl
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Ergonomię oceniam pozytywnie. Wszystkie przełączniki są w zasięgu ręki oraz wzroku. Jedynie czego mi tutaj brakuje to regulacji koła kierownicy. Jestem dość wysoki (185 cm) i puszczając pedały lekko uderzam kolanami w dolną cześć kierownicy. Na dodatek fotel kierowcy nie ma regulowanego siedziska (mój firmowy ford ma). A tak poza tym wszystko jest w porzadku. Aha! Jeszcze jedno: trzeba sie przyzwyczaić do włącznika świateł awaryjnych, który...
~grucha88@gmail.com
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Dla mnie dobrze.. Mam wersje najubozsza :) wiec nie mam co oceniac. Jedyne co mi sie podoba to wlacznik kierunkowskazow jest bardzo blisko, tak samo jak wlacznik swiatel w tym samym przelaczniku. Bylo by 5 gdyby nie wlacznik swiatel awaryjnych umieszczony za kierownica.
~Bard
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Tak na prawdę nie ma za bardzo do czego się przyczepić, wszystko jest na swoim miejscu, wszystko działa jak powinno, nawet kierownica jest bardzo "fajna" - w odpowiednim rozmiarze i grubości ;) Fotele również całkiem wygodne - jak to w Fordzie :)
~Mariusz
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
bez rewelacji, włączniki sygnalizują włączenie w miejscu włączenia a nie na tablicy, na tablicy wobec tego wiele wolnego miejsca, kierownica bez regulacji zasłania część włączników
~Rysio
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Generalnie nie ma się do czego przyczepić. Wszystko jest tam gdzie powinno, w zasięgu ręki. Jednocześnie deska rozdzielcza jest bardzo ładna:)
~-=as=-
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
nie ma nic do zarzucenia, ale usutuowanie przycisków podnoszenia szyb mogłoby być w drzwiach a nie pomiędzy fotelami przednimi.
~JACEKG
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Pozycja siedzenia doskonale ale brakuje mi regul. osiowej kierownicy i nie mogę się dobrze dopasować
~kris8383
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
Funkcjonalność auta zasługuje na podziw. Auto bardzo pakowne, zwinne i wygodne.
~kibic1001
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
wszystko pod ręką,bardzo wygodne przednie fotele,trzymają na boki
Dziennik kosztów dla Ford Escort VII Kombi 1.4 i 75KM 55kW
11,3
~Xacti
Kombi 1.4 i 75KM 55kW
nie jest źle, choć nie ma gdzie ulokować kubka z napojem.
Ford Escort VII Kombi