Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW 1989-1995 (88) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~piensi@vp.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
jezdrze tym autem trzy lata, dziennie robie nim 100 km min. Przez ten czas wymienilem:silniczek krokowy (koszt uzywanego okolo 100 zl) koncuwki zwrotnicze okolo 25 zl szt. przeguby gumowe na wachaczach przud okolo 150 zl
~Kazio
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Kiedyś pchaliśmy ze 20km - mechanicy twierdzili że moduł i inne pierdoły. Okazało się że zabrakło paliwa*o* Ale że było gorąco opary "podbiły" skazówkę na początek rezerwy, więc przed tym przestrzegam.
~Dzidek
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Właściwie nic się nie zepsuło.Oprócz zwyczajnej wymiany pierdułek w zawieszeniu, amortyzatorów, okładzin itd. nic się nie zepsuło. Tylko podwozie strasznie zardzewiało. Fordy mają gówniane blachy,fakt.
~fan 1985
Hatchback 1.1 50KM 37kW
zamek kierowcy to pada ale lepiej zalozyc od mk4 i spokoj bo oryginalnynie jest zabudowany plastikiem i niszczy go sol,280zl kosztuje nowy ale polecam uzywanu od mk4
~CJ
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Na razie nie było. Jedyne co można by zaliczyć to karoserie, która jest w tych autach marna i jeśli szybko nie zabezpieczymy uszkodzenia... to momentalnie pojawi się tam rdza.
~qwerter@wp.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
tylko raz mnie zawiodła nie chcac odpalic przed domem. Poza tym super. JAK sie dba o wóz (w stopniu nawet minimalnym) to ten ci sie dowdzieczy bezproblemowa eksploatacją.
~Sebastian
Hatchback 1.1 50KM 37kW
A z tych poważniejszych usterek to czekająca mnie wymiana uszczelniaczy na zaworach i pewnie niestety wałka rozrządu. A w tym modelu silnika jest z tym ciężka sprawa. Ale zobaczymy.
~Jaro Łódź
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Zadnych.Czeka mnie drobna naprawa blacharska ale to z mojej winy.Po za tym zadnych ognisk rdzy co jak na ten wiek i klase auta mozena uznac za co najmniej bardzo dobry wynik
~marian :)
Hatchback 1.1 50KM 37kW
szybkie zuzycie krzyzaka w ukladzie jezdnym wtedy trzeba pilnowac samochodu ale lepiej odrazu wymienic ogolnie nie mialem powaznych usterek
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW
6,9
9,7
~sturmm
Hatchback 1.1 50KM 37kW
- termostat - uszczelka pod pokrywa zaworów - uszczelniacze zaworów - tylne amortyzatory - rdza: korek wlewu oleju, tylna klapa, pod przednią szybą,