Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 50KM 37kW 1989-1995 (88) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kkk
Hatchback 1.1 50KM 37kW
remont pierscieni w silniku, uszczelnienie itp. bo bral olej, sonda lambda - czasem go troche mulilo (ale czy to takie powazne bylo?)
~WoojeK pawel@ebd.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Nie mialem takich, choc prawde mowiac raz sie rozlecial jak w dziure na drodze przywalilem, ale to juz nie wina samochodu, ze zostal tak potraktowany
~Łukasz
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Największym problemem jest elektryka i te przełączniki zespolone , No i standardowo słabe blachy - rudy wcina . reszta ok.
~Mirek/ cranbud@op.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
bez większych usterek, wymieniałem silniczek krokowy bo gazował i listwe kierowniczą, ale to przez szerokie koła
~Qnaj
Hatchback 1.1 50KM 37kW
wynikaja glownie z drobnych usterek, jesli ktos zrobi drobnostki to raczej niema co sie bac ze samochod rozsypie mu sie na jezdni
~Kurtus www.fiestaklubpolska.pl gg 859785
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Na pewno samochod nie jest totalna padaką,aczkolwiek powszechnie uwazany jest za dosyc humorzasty i ja sie z tym zgodze
~korba adres. gkotarba@computerland.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Autko mam od 1,5 roku przejechałem prawie 90kkm i nic tzn.bez przymusowych odpoczynków w oczekiwaniu na lawete.
~cwiek@telbank .pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
przy przebiegu 124 tys remont silnika luz na jednym połączeniu korbowód tłok ( prawdopodobnie wina poprzedniego właściciela)
~kamiluś
Hatchback 1.1 50KM 37kW
usterką przede wszystkim jest sama nazwa ford jego dobrym konkurentem jest mały fiut{fiat} i RDZA
~Andrzej
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Na razie brak poważnych usterek i tak trzymać. Generalnie małe koszty utrzymania w tym względzie.