Lista ocen Ford Fiesta III 1.1 55KM 40kW 1989-1995 (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~maciej_staniszewski@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
4 z duzym plusem. a nie 5 gdyz choruje na diesla, no ale 1.8 ubezpieczyc bez znizek to jest koszt. ale jesli chodzi o fieste jako tako to za te pieniadze super samochod. i w sumie ze naprawiam sam, w sumie sporo jezdze i jakos na paliwie (gazie) nieoszczedzam i mi nieszkoda - jakos w trudnych dla mnie czasach i zony z torbami nas woz niepuscil. jeszcze gdyby czlowiek mial wieksza znizke na ubezpieczenia - no ale coz trzeba sobie wypracowac:(
~art
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Egzemplarz mojej żony ma bardzo mały przebieg jak na 17 lat (85 tys). Nie był kręcony bo znam poprzedniego właściciela. Środek i silnik jak nówka ale karoseria to padaka. Bez sensu też, że wstawili 2 poduszki zamiast dać wspomaganie kierownicy. Nie kupiłbym tego samochodu, gdyby nie okazja (800 zł).
~Robert Lenartowicz
Hatchback 1.1 55KM 40kW
auto za 4000 :) nakrecilo przez rok 70tys km przy przecietnym spalaniu 5,5 l na 100km... Szczerze? auto juz zarobilo na siebie a ma sie jeszcze w swietnym stanie... drobne poprawki lakiernicze i bedzie nooweczka :) Swietnie sie prowadzi jak na auto tej klasy... zaden VW ONLY Fiesta
~L
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Autko lux, bolid F1 to to nie jest, ale jeździ i to sprawnie. Nie wymaga dużych nakładów finansowych. Hmm, oprócz tego co trzeba wymieniać (klocki, łożyska itp.) to jeszcze nic nie nie naprawiałem. Tylko hałasuje powyżej 100 km/h. Ale pozatym to bajka.
~ford fan
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Z przyszpieszeniem nie jest najlepiej, ale nie o to w tym aucie chodziło. Od 100 tys. jest LPG, jeśli dbać o niego jest praktycznie bezawaryjny, widocznie jeszcze sie uchwał, bo każdy chyba wie, że ostatnie modele forda to delikatnie mówiąc straszny szmelc.
~chimera
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Drugiego takiego auta bym nie kupiła. Ale swoją rolę samochodu do nauki jazdy po zdaniu prawka spełniło całkiem nieźle. 3 lata było ze mną, teraz czeka go tylko wieczny spoczynek. A ja rozglądam się za toyotą :)
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
W moim przypadku stosunek ten wypada doskonale auto udało mi się kupić bardzo tanio i było dobrze utrzymane świeżo po przeglądzie rejestracyjnym i opłaconym ubezpieczeniem.
~ssolo
Hatchback 1.1 55KM 40kW
uwazam ten samochod za jeden z lepszych propozycji na rynku mozna go rowniez nabyc za niewygorowana cene dosyc latwo napotkac modele w swietnym stanie technicznym
~PRZEMEK
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Tak jak wyżej, trzeba dobrze poszukać i można mieć naprawdę bardzo ciekawe, ciche a przedewszystkim sprawne i bezpieczne auto za niewielkie pieniądze.
~Marchewa
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Oceny ,,doskonale´´ nigdy nie dam. Chyba ze zaczną znów produkować Mercedesa 124 i będzie kosztował 40 tys nówka. (marzenia).