Lista ocen Ford Fiesta IV (136) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 141 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kwiatek
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
Oceniam ją 3/3+ W zimę grzała, ale w lato, gdy chciałem, aby choć trochę schłodziła mnie w słoneczne dni, nie mogłem liczyć na ochłodę:)
~Dj Woolf
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Trudno odparować szyby jak już zaparują. W zimę nie ma co narzekać 5 minut i już można sie grzać, za to w lato bez otwartego okna sie nie wytrzyma
~chmiel
Hatchback 1.3 i 60KM 44kW
szybko sie nagrzewa, w lecie klima tez spoko dziala tylko kosztem dynamiki. polecam chwilowe wylaczanie klimy jesli chcemy gdzies szybko ruszyc.
~Hanson
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Ogrzewanie bardzo dobrze grzeje wentylacja wentyluję ale bez klimy jest ciężko i wątpię czy w jakimś samochodzie podczas upałów wystarczy sama wentylacja.
~mrowkie@vp.pl
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Parowanie tylnej szyby,idzie wytrzymać nie jest tragedia,przy niskich temp.piszczenie wiatraka od nawiewu do chwili uzyskania odpowiedniej temp.
~on
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Jak na auto bez klimy super no i filtr kabinowy !!! nie ma piachu na plastikach w srodku warunek zawor nagrzewnicy musi dzialac a filtr byc w miare swierzy
~Hawi81
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
wentylacja ok padł elektroniczny zawór regulacji temp. typowa usterka droga 250zł wentylator nie chodzi na wszystkich biegach bo upalone miałem styki
~Kowal
Hatchback 1.4 i 16V 90KM 66kW
klima dziala tak jak powinna, szybko chlodzi wnetrze pojazdu, odparowywanie szyb w dobrym tepie jednak sila nadmuchu powietrza mogla by byc wieksza.
~ruskm@o2.pl
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Grzeje pieknie -zawsze mowia ze nawala jakis zaworek z tym ze tam jest elektryka i ten zaworek kosztuje 280zl!!! podrubek nie ma na szrocie ciezko !!!

Usterki Ford Fiesta IV

Ford Fiesta IV – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~william1us1@yahoo.de
Hatchback 1.3 i 50KM 37kW
szybko nagrzewa sie w zimie, w lecie chlodzi przecietnie, dlaczego wylaczenie doplywu powietrza z zewnatrz jest tylko w opcji z klimatyzacja???