Lista ocen Ford Fiesta (1522)

~jaan
Hatchback 1.3 KAT 60KM 44kW
Auto ma przejechane tylko 120 tys km!!i wiek aż 16 lat!! wszystko udokumentowane:)W książce serwisowej przez 10 lat auto w Niemczech przejechało 60 tys. Kolejnym właścicielem była Pani która przejechała 40 tys, a resztę dołożyłem Ja. Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do tego samochodu. Lecz po pewnym czasie zauważyłem ,że autko jest niesamowicie praktyczne dla osoby która przemieszcza się w większości czasu po dużym...
~good
Hatchback 1.6 88KM 65kW
Kupiony za niecałe 4 tys. Na gazie - i dynamiczny i oszczędny. Idealne połączenie na miasto jak i średnie trasy. Jak jest taki to brać, tylko tankować gaz i jeździć
3,5
~godol
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Auto raczej udane choć z mojego doświadczenia wynika, że jakościowo dalekie od ideału. Dosyć dobry silnik w pierwszym egzemplarzy jaki używałem, drugi egzemplarz z 2006r. zachowuje się znacznie gorzej (może jednostkowy przypadek). Na plusie świetne zachowanie samochodu na drodze. Tandetne jak na dzisiejsze czasy plastiki i tapicerka. Słabe fotele przednie o niewygodnym kształcie i bez dobrego trzymania.
4,1
~klaus
Hatchback 1.3 70KM 51kW
To atrakcyjny samochód, fajna stylistyka, duża przyjemność z jazdy. Te podgłówki przydałyby się wygodniejsze.
~chief
Hatchback 1.6 XR2i 107KM 79kW
Miałem go 4 lata (1996-2000). Jak go sprzedawałem to moja żona płakała, miał 320.000 km. Traktowałem go jak członka rodziny, nigdy mnie nie zawiódł, zawsze wracał o własnych siłach. No i niepowtarzalny wygląd - czarny, oryginalne zderzaki ze spojlerami, progi, 4 kwadratowe halogeny, fordowskie aluminiowe felgi, oryginalne zielonkawe szyby i błękitny pasek dookoła samochodu. W tamtych latach to najpiękniejszy mały sportowy samochód.
~sli
Hatchback 1.3 70KM 51kW
Daję ocenę doskonała trochę na wyrost (powinno być 4,5) dlatego, że jeżdżenie fiestą sprawia mi po prostu dużo radości, a tymi paroma bzdetami się nie przejmuję.
3,7
~mota1000@o2.pl
Hatchback 1.1 50KM 37kW
przyjemy w jeździe miei dobrze trymającyus ie drogi (tylko na szerszych niz standardowe oponach 155/70R13) miękie wygodne fotele z przodu i z tyłu (ale nie treyzmjaące dobrz ena boki) auto wielo osobowe do miasta z powaznym bagażnikiem na zakupy banalne w parkowaniu mało palące na trasie i nie dużo w mieścier (o ile silnik jest w formie)
~Don Pedro
Ford Fiesta I
Hatchback 3d 0.9 40KM 29kW
Jak wiadomo jest to pierwszy pojazd Forda z silnikiem z przodu, oraz mc personami. Na czyms musieli eksperymentowac, udalo sie i auto produkowane jest do dzis. Niestety stwierdzam, ze bardziej skomplikowane i udziwnione, co mnie osobiscie wcale nie bierze. Jest u mnie trzeci samochod, i przyznaje korzystam z niego najbardziej, bez zadnych kompleksow.
3,6
~Łukasz (e-mail: malyboss@go2.pl)
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Auto z roku 1988, 3-drzwiowy hatchback, robione na rynek niemiecki. Odkupione od niemki po drobnej stłuczce (wgniecione drzwi pasażera) w roku 1991, od tamtej pory cały czas w naszej rodzinie. Najpierw u teścia, teraz jako auto mojej żony, użytkowane jako drugie w rodzinie (głównie do miasta i krótkie dystanse). Cały czas służy wiernie i bezusterkowo. Za całokształt oceniam to auto dość wysoko. Przede wszystkim za solidność wykonania, brak...
~Marcin
Ford Fiesta IV
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Po tym samochodzie nie można oczekiwać nadzwyczajnych osiągów, czy szczególnego komfortu. Niemniej jest to praktyczny i niedrogi środek transportu. Ogólnie mało zalet ale mało też poważnych wad.
Ford Fiesta