Lista ocen Ford Fiesta (1522)

~Camel
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Autko użytkuję drugi rok, przejechałem łacznie 20 000 km. Wcześniej jeździł nim mój tata, a samochodzik ma już na blacie 210 000. Co do historii auta... sprowadzony przy przebiegu 15000 km z Francji, po naprawie blacharskiej (uderzony w lewy bok). Samochód o tyle zaskakuje, że jest prawie absolutnie bezawaryjny. Płyny (chłodniczy, hamulcowy, w skrzyni biegów) wymienione pierwszy raz w zeszłym roku, tak samo rozrząd - fabryczny przejechał 200...
~Artur
Ford Fiesta VI
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
To maly ale pojemny, zwrotny i dobry pojazd. Bardzo popularny w wielu krajach a przedewszystkim w Wielkiej Bryt, Wloszech, Danii, Belgii. Ceny serwisow (co 20.000 Km) i napraw sa tanie. Samochod trwaly i jak na razie niezawodny, jesli cos sie ma popsuc to to cos dlugo daje o sobie oznaki. Materialy wykonczenowe fiesty, plastyki, filce, panele raczej sa tanie ale trwale, jakos wykonania samochodu dobra, jakos wyposezenia seryjnego raczej uboga.
3,8
~Michał
Ford Fiesta IV
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Auto dobre, dobrze się prowadzi, zwłaszcza na trasie. W mieście małe, zwinne. Jeżeli chodzi o paliwo mogłoby być lepiej ale benzynowe silniki forda nie są oszczędne. Focus też tak ma.
~lukasgdansk1@wp.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
Jak dla mnie auto jest wygodnym środkiem transportu który zawiezie mnie od punku A do punku B A co najważniejsze jest tanie w eksploatacji i utrzymaniu. Pomimo paru wad których to auto ma to na dzień dzisiejszy myślę że następne auto które kupie będzie tej marki .
3,1
~sturmm
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Nigdy nie zawiodła w trasie pomimo ciężkiego traktowania - to duży plus. Jednak nie opłaca się wydawać kasy na naprawę jeśli przekracza wartość rynkową.
~Inti
Hatchback 1.8 DI 75KM 55kW
Fiesta MKV 1.8DE jest małym, zwinnym i ekonomicznym samochodem. Trochę za głośny ten diselek jest, ale rekompensuje mi to większa odporność na paliwo kiepskiej jakości (nie tankuje na podejrzanych stacjach ale nawet w renomowanych stacjach zdarzają się wpadki). Jestem zadowolony z tego samochodu.
~Kiniu - ffs@interia.eu
Hatchback 1.6 16V Sport 105KM 77kW
Mi się podoba i daję maxa, a to dlatego że szukam takiej samej tylko z mniejszym przebiegiem. Chyba że trafię Mondeo ST200 to się zastanowię :)
4,1
~Andrzej
Hatchback 1.1 50KM 37kW
Bardzo sympatyczne autko. Mimo drobiazgów, słabej dynamiki silnika i często wysokim wartościom spalania w zimie na niedogrzanym silniku - jestem bardzo bardzo bardzo zadowolony. Jak ktoś nie może sobie pozwolić na coś nowego, albo potrzebuje na początek tanie wozidełko - ideał. Za tak symboliczną kasę nic lepszego nie ma. Jak ktoś waha się między Fiestą, a np. Clio.... niech sobie francuzika od razu odpuści! Fofinkę się po prostu w pewien...
3,2
~nixdorf
Ford Fiesta IV
Hatchback 1.8 D 60KM 44kW
Autko sympatyczne i całkiem wygodne jak na swój wiek. Wdzięczne i odporne na polskie drogi. Mimo typu silnika wcale nie ekonomiczne. Usterki? Kupując to auto gwarantujesz sobie że nudził się nie będziesz.
~marty
Ford Fiesta VI
Hatchback 1.25 i 16V 75KM 55kW
Duży minus za merytoryczną stronę obsługi w serwisie: nie słuchają, nie przyjmują do wiadomości, pod koniec są niegrzeczni. Auto jest bardzo fajne i w miarę niezawodne, ale wizyty w serwisie nie należą (poza standardowymi przeglądami) do skutecznych.
Ford Fiesta