Lista ocen Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 68KM 50kW 2001-2008 (80)

~mw
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Silnik mało elastyczny do jazdy trzeba trzymać obroty powyżej 2000. Kultura pracy bardzo przeciętna, pomimo wygłuszenia komory silnika - głośny.Należy pamiętać aby nie wyłączać silnika zaraz po zatrzymaniu.Silnik turbo potrzebuje małej zwłoki,kwestie odpowiedniego smarowania.Pierwsza naprawa po 49500km "przekaźnika świec żarowych". Zapaliła się kontrolka "koło zębate z wykrzyknikiem". Naprawa na gwarancji w ASO pomogła. (Silnik)
~Marek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Fiesta to auto zrobione w mysl idei Forda , pewne, solidne, niezawodne auto za niewygorowane pieniadze. Pieknie sie prowadzi i manewruje, jest ekonomiczne, trwale i niezawodne. Nadwozie proste w lini ale eleganckie, widocznosc bardzo dobra. Jest to pojazd dla ludzi ktorzy chca jezdzic duzo i z latwoscia.Nie jest to pojazd szppanerski i z tym silnikiem nie jest tez autem sportowym, lecz pojazdem dla ludzi spokojnych, ktorzy cenia sobie komfort,...
~kondri87
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Autko bardzo dobre, pozwala dynamicznie poruszać się po mieście, spokojnie zmieści 5 osób i nikt nie będzie narzekał na brak miejsca. W dłuższe trasy samochód jednak zaprojektowany jest dla dwóch osób, maksymalnie trzech, ze względu na nieduży bagażnik. Na autostradach też radzi sobie bardzo dobrze, chociaż ich królem nie jest. Dużą zaletą tego samochodu jest jego sztywne zawieszenie, co może pogarsza komfort, ale w zakrętach samochód jest...
~stecher@poczta.fm
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Bralem pod uwage kilka aut z tego segmentu, trafila sie fiesta i to dieslu. Na poczatku bylo mi to obojetnie, wczesniej jezdzilem autem benzynowym i spalania nie bralem po uwage. Jednak po pierwszej trasie na poczatku myslalem ze wskaznik sie zacial albo zle wyswietla (tak niskie spalanie). Niema sie czego przyczepic, niewiem jak bedzie sie auto zachowywalo przy - 20 stopni (odpalanie) ale to zycie pokarze.
~bd
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Mile zaskakuje dynamiką po rozkręceniu go, lecz poniżej 2 tys. nie istnieje, przez co męczy jazda w korkach, po mieście. Bardzo oszczędny. (Silnik)
4,1
~Bartek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Na 5 silnik , zawieszenie i spalanie, reszta na 4, niezawodność i ceny przeglądów na 3.
~easy_rider
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Musiałem wybrać w polu przebieg a najniższy to 1000 km.Ale wszystko wyjaśniłem wyżej.To samo tyczy się spalania.Mam nadziję że bedzie takie jak w katalogu.
~bartek
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Dobry stosunek jakości do ceny. Teraz zamieniam samochód na większy (Focus), ale tylko z powodu powiększenia się rodziny. Gdyby nie to, pozostałbym przy Fieście, co najlepiej świadczy o tym, że byłem zadowolony z tego auta.
4,1
~Artur_ass
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Według mnie auto doskonale dla młodej osoby .Doskonale się prowadzi, osiągi może nie powalają ale za to odwdzięcza się małym spalaniem.
Dziennik kosztów dla Ford Fiesta VI 1.4 TDCi 68KM 50kW
5,3
~NIV
Hatchback 1.4 TDCi 68KM 50kW
Dynamiczny jak na 68 KM. Można pokusić się o chipa i dodatkowe 15 KM ale to już jak kto woli :) (Silnik)