Lista ocen Ford Focus III Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW 2011-2014 (14) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~HargKrak
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Za 84 tys. PLN można kupić auto w wyższym segmencie, ale z uboższym wyposażeniem. Irytująca jest polityka Forda w kwestii standardów wyposażenia w poszczególnych wersjach, szczególnie tych topowych. W 2011r. trzykrotnie Ford zmieniał specyfikację wyposażenia, za każdym razem obniżając standard. Polecam dokładne przestudiowanie obowiązującego cennika i nie sugerowanie się informacjami w materiałach reklamowych oraz na stronie www....
~Marek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Niestety wyglą to nie wszystko , zawieszenie mimo że jest doskonałe to koszty naprawy powalają, a psuć się będzie na polskich drogach na 100% Wykonanie mimo niby nowej jakośći plastiki kiepskie, wyglądają znakomicie ale tylko wyglądają. przy przebiegu 24 tys km widać delikatne a miejscami wieksze zużycie przy 100tyś co z tego auta zostanie tylko wygląd.
~robsonik67
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
nie można więcej oczekiwać-wersja Titanium czyli wszystko ,co potrzebne i uprzyjemniające użytkowanie z mocnym i nowoczesnym silnikiem za cenę poniżej 80 tys. zł. -czego chcieć więcej? Plastiki miękkie i dobrej jakości-podłokietnik miękki ,w drzwiach również.
~piotr
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
83 tysiące z prawie wszystkimi opcjami, ale po grubym upuście - tanio to to nie jest, ale jak sobie skonfigurowałem A3 TSI z podobnym wyposażeniem, to wyszło 128 tysięcy a jazda próbna nie ukazała żadnej przewagi, poza \'prestiżem\', który mam w ...
~Tomek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
W moim odczuciu najlepsze auto w tym przedziale cenowym, przed zakupem miałem okazję przetestować inne marki (Skoda, Renault, Chevrolet, Mitschubischi, Opel), ale wystarczyło kilka minut jazdy by stwierdzić że Focus to jest to :)
~lewap02
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Stosunek jakości do ceny jest ok, jeśli jest się świadomym, że nie jest to auto, które sprawdzi się w każdym zastosowaniu.
~Otello
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ta wersja kosztowała zgodnie z cennikiem ponad 90 000 zł, ale po rabacie nie znajdziecie nic lepszego na rynku w tej cenie.
~Robert
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Nic się do tej pory nie zepsuło, a ceny części nie zwalają z nóg. Serwis forda też daje radę.
~Fordziak
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Nie jest tanio, ale płacimy za dobrą jakość. Powiedzenie Ford gó... wort tu się nie sprawdza.
~maik
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
mam nadzieję, że to tylko jednorazowa wpadka, to mój 3 Ford i wcześniej nigdy nie miałem problemu
Ford Focus III Hatchback 5d