Lista ocen Ford Focus III Kombi (125)

~aaawaldi
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Bardzo funkcjonalne wnętrze, dynamiczny i oszczędny silnik, doskonałe własności jezdne, niespotykane w tej klasie. Bezawaryjny. Trochę mało miejsca na tylnych fotelach - i to tak naprawdę jedyna wada, lecz to raczej norma w tej klasie. W ciągu niecałych dwóch lat 120 tysięcy km bez oszczędzania auta - ZERO awarii !
4,1
~nowy7
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Auto ogólnie bardzo dobre jak na swoją klasę. Nie ma specjalnego komfortu, ale jest wygodnie i dość dobrze się prowadzi.
~sumator
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
pewnie nie każdy podzieli moje zdanie ale... silnik bardzo zrywny.. i jest czym przycisnąć zwłaszcza gdy zmienia się samochód z mocą +-75KM co do kultury to jest miłe mruczenie turbiny.. przy eleganckiej elastyczności nie można mu nic zarzucić (Silnik)
~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bardzo przyjemne auto szczególnie dla kobiety. Niezbyt duży kompakt ale wystarczający do wygodnego przemieszczania się dla rodziny z dwójką niedużych dzieci.
~Poczciwy MM
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Jak na 5 lat eksploatacji to jest ok. Dobre dla 4 osób z bagażem. Auto fajnie jeździ, po za jedną brak poważnych awarii, jest poręczne i dość dobrze wykonane np. brak widocznych śladów zużycia wnętrza. To co denerwuje, to trzaski tablicy rozdzielczej i wentylatora.
~Ford na tak
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ogólnie jestem zadowolony i nawet te drobne usterki nie wpływają na moją pozytywną ocenę. Mój Focus ma o wiele więcej zalet niż wad. Należy pamiętać, że nie ma aut idealnych, stawka się wyrównała i inne auta z tej klasy mają podobne opinie. Na pewno nie mam refleksji typu, może lepszy byłby Volkswagen.
~Newbojkot
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Trudno ocenic pojazd po 2 tygodniach użytkowania, ale zasługuje na 4. Pewne elementy są lepsze niż w poprzednim aucie (silnik, wyciszenie, wyposażenie, zawieszenie ), inne wypadają słabiej ale o tym ponizej. Ford jest tańszy w zakupie niż VW , Peugeot, Opel i to zadecydowało o zakupie.
~uzytkownik
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem zadowolony, auto sprawuje sie dobrze, przyjemny w prowadzeniu, dobre osiagi, ekonomiczny i jak na swoja klase dobrze wykonany. Codziennie spedzam w nim wiele godzin i jeszcze mnie nie rozczarowal, jest wygodny, przy spokojnej jezdzie cichy i da sie nawet polubic.
~Robert
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Kupiłem auto w 2020 roku, przy przebiegu 150 tyś. W niecałe 3 lata, zrobiłem nim ponad 100 tyś, głównie trasy, więć jak najbardziej mogę coś o tym aucie powiedzieć. W życiu miałem kilkanaście, jak nie więcej aut, robię dosyć spore przebiegi, i uważam że to auto, było jednym z lepszych jakie miałem w życiu. Wnętrze jest w sam raz dla np jak my, pary z psem, bądź z jednym dzieckiem. Bagażnik w miarę pojemny, spokojnie mieściłem mój sprzęt...
3,1
~Greg
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Samochód służbowy, więc nie wydałem na jego zakup grosza. Prywatnie grosza bym nie wydał tym bardziej.
Ford Focus III Kombi