Lista ocen Ford Focus III (428)

~Forduser
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Bardzo przyjemne auto szczególnie dla kobiety. Niezbyt duży kompakt ale wystarczający do wygodnego przemieszczania się dla rodziny z dwójką niedużych dzieci.
~Poczciwy MM
Kombi 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Jak na 5 lat eksploatacji to jest ok. Dobre dla 4 osób z bagażem. Auto fajnie jeździ, po za jedną brak poważnych awarii, jest poręczne i dość dobrze wykonane np. brak widocznych śladów zużycia wnętrza. To co denerwuje, to trzaski tablicy rozdzielczej i wentylatora.
2,8
~Rozczarowany jakością
Hatchback 5d 1.6 Duratec 105KM 77kW
Auto dosłownie zwykłe. Powłoka lakiernicza słaba,auto duże na zewnątrz w środku strasznie zabudowane straszy tandetnym plastikiem.Kupiłem bo dali dobrą cenę i tylko dlatego. To najbardziej zamulone 105km jakimi jeździłem, słabszy od 1,6tdci z ogrooomną turbo dziurą.
~Ford na tak
Kombi 1.6 Duratec 125KM 92kW
Ogólnie jestem zadowolony i nawet te drobne usterki nie wpływają na moją pozytywną ocenę. Mój Focus ma o wiele więcej zalet niż wad. Należy pamiętać, że nie ma aut idealnych, stawka się wyrównała i inne auta z tej klasy mają podobne opinie. Na pewno nie mam refleksji typu, może lepszy byłby Volkswagen.
~Newbojkot
Kombi 1.0 EcoBoost 125KM 92kW
Trudno ocenic pojazd po 2 tygodniach użytkowania, ale zasługuje na 4. Pewne elementy są lepsze niż w poprzednim aucie (silnik, wyciszenie, wyposażenie, zawieszenie ), inne wypadają słabiej ale o tym ponizej. Ford jest tańszy w zakupie niż VW , Peugeot, Opel i to zadecydowało o zakupie.
~Liton
Sedan 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Nie ma gwizdków i baloników, nie rozpędza się z prędkością geparda porażonego prądem, natomiast jest do bólu niezawodny - jedyne awarie jakie do tej pory miałem to brak płynu do wycieraczek. Przeglądy w ASO sporo kosztują, więcej niż w Niemczech, gdzie go kupiłem z salonu.
~uzytkownik
Kombi 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Jestem zadowolony, auto sprawuje sie dobrze, przyjemny w prowadzeniu, dobre osiagi, ekonomiczny i jak na swoja klase dobrze wykonany. Codziennie spedzam w nim wiele godzin i jeszcze mnie nie rozczarowal, jest wygodny, przy spokojnej jezdzie cichy i da sie nawet polubic.
~Rabe
Sedan 1.6 Duratorq TDCi DPF 115KM 85kW
Dobre auto. W swojej klasie wyroznia sie ponadprzecietnym zawieszeniem i relatywnie niskim spalaniem. Nalezy pamietac jednak, ze to nowoczesny diesel, ktory po przebiegu 90-100.000km bedzie skarbonka bez dna.
~Spedegonzales
Hatchback 5d 1.6 Duratorq TDCi DPF 95KM 70kW
Jestem zadowolony, Miałe wczesniej Fokusa Mk1 i Mk2 i widać Ford zmierza w dobrym kierunku.
~Piotrek
Hatchback 5d 1.6 EcoBoost 150KM 110kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony, jazda tym autkiem , to dla mnie czysta przyjemność. Polecam wersję Titanium!