Lista ocen Ford Focus III (8)

~Mateusz S.
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Focusa którym zrobiłem jużponad 20 tys. km. Gdy go kupiliśmy wraz z żoną miał przejechane równe 200tys. Krajówka, serwisowana w ASO. Posiadam wersje Titanium w kolorze Candy Red z przyciemnionymi szybami, na felgach 17, dodatkowy pakiet oświetlenia wnętrza, navi, LEDy+xenon, Keyless Free System oraz skóry. Brakuje mi tylko do szczęścia automatycznych świateł oraz wycieraczek. :) Samochód bardzo ładnie się...
3,5
~Sito
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Generalnie autko daje bardzo dużo frajdy i radości z jazdy, spełnia swoje podstawowe założenia. Irytują typowo Fordowskie usterki czyli elektryka, korozja i jakość materiałów. Ponadto jest koszmarnie mało miejsca i przede wszystkim bardzo mały bagażnik. Poza tym autko super.
3,5
~marcin
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Auto w miare bezawaryjne tanie w eksplatacji i zakupie
~piter
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Ogólnie jestem bardzo zadowolony z autka. Nic się nie psuje i jeździ jak marzenie. Plastiki we wnętrzu mogły by być lepiej spasowane.
~Władek
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Kupił bym ponownie. Auto z drugiej ręki. Nie ma kompleksów na drodze. Nie przyciąga uwagi. Wiele wybacza na drodze. Kosztowny w serwisie - skrzynia. Jednak zestaw tego silnika i skrzyni DSG - marzenie. W innych markach taka konfiguracja to już bardzo duży wydatek przy zakupie. Ta wersja jest lepiej wyciszona i ma dużo mocniejsze hamulce. Trzeba jednak dbać o serwis. Elektryczny podgrzewacz paliwa na przewodzie paliwowym potrafi płatać figle.
~Par.22
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Fajny, dynamiczny wygląd. Wersja Titanium z dodatkowymi pakietami - automatyczne ksenony, autoparkowanie itp. itd.
~Kronk
Kombi 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Dynamiczny, wygodny i bardzo oszczędne samochód. Cena auta też jest dość atrakcyjna
~Meg
Hatchback 5d 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Samochod bardzo przyjemny dla oka i "nogi" kierowcy.