Lista ocen Ford Fusion 1.6 Duratec 100KM 74kW 2002-2012 (20) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jeździeccc
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
na początku podobało mi się że twardo, zakręty super jednak po latach wydaje się zbyt nerwowe, za badzo podskakuje stuka, byle studzienka wystarczy i bum, fabia np o wiele lepiej. tak samo układ kierowniczy, w trasie ok ale w mieście za dużo kręcenia, fabia ma lepiej.
~Peter
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Twarde zawieszenie jak w terenówce. Kto tego nie lubi niech sprawdzi ciśnienie w oponach. U mnie podpompowali prawie 0,5 za dużo. Jak ustawiłem ciśnienie wg. instrukcji, komfort jazdy się poprawił.
~WójED
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Zawiecha twarda, ale innej mozliwości nie było bo to dość wysoki samochód. Podskakuje i chałasuje na nierównościach, szczególnie poprzeczne.
~aga
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Na 14'' kołach trochę skacze ale i tak zawieszenie lepsze jak a klasa czy polo vw
~FFMC
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
Moim zdaniem świetnie się prowadzi, dobrze się trzyma drogi, jadąc nim w trasę czuję się pewnie.
~Piotr limes@ps.pl
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
dosyć sztywny ale za to bezpieczniejszy na łukach a jest się czego bać bo jest wysoki
~zadowolony użytkownik ROZBÓJ
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
trochę za sztywny ale za to stabilny na zakrętach praca tylnej osi wymaga przyzwyczajenia trochę nerwowa
~daniel@pusz.wp.pl
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
jak na niewielki samochód ok, chociaż pusty trochę podskakuje na krótkich nieruwnościach
~juras
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
prowadzi się świetnie, no i bezkonkurencyjny (w tej klasie) w terenie !
~stanisław
Mikrovan 1.6 Duratec 100KM 74kW
jak na takiego małego suv-a doskonale