Oceny Ford Granada II

3 oceny

Najnowsze oceny Ford Granada II

~Grandziarz
Sedan 2.0 105KM 77kW
Najwygodniejsze auto jakim jechałem. Niestety licznik jest tylko do 99 999km więc nie znam jej prawdziwego przebiegu. U mnie przejechała ponad 200 000km, wcześniej też dużo przejeździła. Moja jest z 77 roku ale nie da się wybrać więc dałem 81
~tpenczar
Sedan 2.3 112KM 82kW
fajne auto za male pieniądze.to już moja druga granada, trochę pali ale na gazie i tak się opłaca.naprawdę duże,wygodne auto na długie trasy .z automatem świetnie się jeżdzi .wersja ghia ma prawie pełny wypas .ogólna moja ocena -bardz dobra
4,1
~G.
Sedan 2.3 112KM 82kW
OGÓLNIE PRZECUDOWNE AUTO CZASAMI MOŻNA ZROBIĆ Z NIGO SYPIALNIE DLA DWÓCH OSÓB SPOKOJNIE!!!!!! I JEST WYGODNIE!!!!! NIEZAPOMNIANE MIEJSCE CZADERSKICH IMPREZ!!!!! W 100% PROCENTACH NADAJE SIE NA DLUGIE PODRÓŻE - BRAK ZMECZENIA U KIEROWCY!!!!!! WYGODA TO JEJ DRUGIE IMIE!!!!!!!
3,5
~dupek
Sedan 2.8 132KM 97kW
Ogolnie polecam jako tanie auto, chociaz paliwo bedzie kosztowac pare sporo. Trudno trafic na nie przeszczepiona granade. Wydaje sie ze z roku na rok mlodnieja. Dla osob, ktore cenia wygode, za duzo nie jezdza i lubia pomajsterkowac.
~Szost
Kombi 2.0 105KM 77kW
mam Granata - kombi 2 lata ,kupiłem go za 5 stów ,zrobiłem drążek i łożyska z przodu ,uszczelke pod głowicą i uszczelniacze , wmontowałem gaz i jeżdże , robie ok 10000 km rocznie . Moja ocena - Granada jest dużą mocną bryką , porządne zawieszenie i prosty mocny silnik,w środku b.wygodny.Woziłem nim pralki, szafy i lodówki.Jak byłem wymieniać olej to zebrało się konsylium mechaników żeby popatrzeć na zawieszenie bo takie widzieli w...
~Seidorf
Sedan 2.3 107KM 79kW
nie jest to moje auto, ale pozwoliłem sobie ocenić, bo używałem przez pół roku. wniosek - moje natępne auto będzie miało widlastą szóstkę pod maską. w Granadzie jest więcej miejsca niż w Mercedesie W124, i jest wygodniejsza (jak mówi mój kumpel - użytkownik takiego Mercedesa).
3,8
~Piotrek
Sedan 2.0 101KM 74kW
Super luksusowa limuzyna za psie pieniądze. Biorąc pod uwagę rocznik auta nie możemy spodziewać się cudów w stanie technicznym pojazdu. Ale też nie wydajemy z kieszeni chorendalnych sum na jego zakup. Granada ma to COŚ to czego niemają dzisiejsze "plastikowe" samochody,podobne jeden do drugiego. Do zobaczenia na trasie.
~ford.granada.prv.pl
Sedan 2.8 i 150KM 110kW
mam swoja grandzie juz 6 lat do tej pory wymienilem tylko amortyzatory i opony dwie drobne naprawy i cala masa zabawy zaczolem od silnika 2.0 teraz mam 2.8 196km ale bedzie jeszcze wiecej niech tylko zrobi sie cieplo z tym autem mozna robic cuda .Zapraszam na moją strone ford.granada.prv.pl
~41373948@pro.onet.pl
Kombi 2.3 112KM 82kW
Samochód jest bardzo dobry,przestrzenny bezpieczny, zawieszenie niezawodne jedynie sprężyny. Bardzo dobry w prowadzeniu dorze trzyma się szosy. to mój trzeci samochód automat, skrzynia niezawodna jezeli sie o nia dba i wymienia olej. Niestety już sprzedałem bez problemu.
~granada@kki.net.pl
Sedan 2.0 101KM 74kW
pomimo, że nie jest to średnia arytmetyczna ocenę usprawiedliwiają wiek i "dusza" auta, którą, według mnie, Granada niewątpiwie posiada. Niestety już nie mogę się nią cieszyć, ponieważ ją sprzedałem (w dobre ręce pasjonata).