Lista ocen Ford Granada II (22) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dupek
Sedan 2.8 132KM 97kW
Modul sterowania zaplonem padl, sprzeglo (docisk), zapychajacy sie gaznik, poza tym jak to w starym samochodzie: wydech, sprezyny, uszczelki, kable, tarcze. 90% mozna zrobic pod domem, latwo sie naprawia bo wszystko solidne i dobre dojscie, nie trzeba miec do niego stanowiska z komputerem.
~sołtys
Sedan 2.8 i 160KM 118kW
od groma ludzi ktorzy z samej pasji zajmuja sie naprawa tych aut! Dobre auto do nauki napraw we wlasnym zakresie! Tanie czesci zamienne!
~babejsza@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 101KM 74kW
Miałem stłuczkę z autobusem przy prędkości 50 km/h. Przód autobusu zmasakrowany. Ja miałem rozwaloną felgę i oponę i musiałem pomalować Drzwi i błotnik :-)
~Krzysztof Maj kmaj@cherry.ath.cx
Kombi 2.5 D 69KM 51kW
Po 60 tys. km - awaria serwomechanizmu kierownicy. Co 80 tys km - wymiana pompy podciśnieniowej serwomechanizmu hamulców (3 razy)
~Raz
Sedan 2.3 114KM 84kW
blacha swietnie sie trzyma jak na 26 letnie auto tylko trzeba dbac i w zimie czesto plukac nadkola
~radek
Kombi 2.3 112KM 82kW
jeżeli w aucie jest wszystko zrobione to śmiało można sie nim wybrać w daleką trasę. i powrócić
~wierny pies swojej grandzi
Sedan 2.3 114KM 84kW
BRAK ani razu mnie nie zawiodła nomoże kilka razy brakło jednak tej bezołowiowej
~trzypion@oldfield.org.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Nawet po poważnej usterce da się jechać. Z pękniętym pierścieniem zrobiłem 1500km..
~41373948@pro.onet.pl
Kombi 2.3 112KM 82kW
łopoty z elektronicznym ssaniem wymiana uszczeki pod głowicą po przjechaniu 180000
~granada@kki.net.pl
Sedan 2.0 101KM 74kW
wymiana wału napęd., łożysko tylne - chyba w tym wieku mogła sobie na to pozwolić