Lista ocen Ford Mondeo I Kombi 2.0i 130KM 96kW 1996 (24)

~astrateam90@poczta.onet.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Aukto fajne! W mojej rodzine zawsze sie jeżdziło vw, a moim poprzednim autkiem był opel astra gsi 16v z motorem 2000cm 16v (oj działo sie działo za kierownicą)!!! Troche sceptycznie podchodziłem do forda ale musze przyznać ze jestem mile zaskoczony! Mondziak świetnie się trzyma drogi pali mi w miescie do 10l ale na pełnej klimie a na trasie zeszłem nawet do 6,2l/100km!! Dynamika na wysokim poziomie a szczególnei po zamontowaniu storzkowego...
3,7
~Jarek P.
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Bogato wyposażone, duże rodzinne auto za niskie pieniądze. Pomimo ostrzeżeń że Ford g...no wort jestem zadowolony. Dość wysokie zawieszenie pozwala uniknąć łapania krawężników, kretówek itp (znowu porównanie do P 406). Zagazowany jest idealnym rozwiązaniem dla niezbyt zamożnych większych rodzin.
~wojtuss@interia.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
bardzo komfortowe, praktyczne autko, mozna sie w nim zakochac i ciezko bedzie sie kiedys z nim rozstac, jesli sie o niego dba odwdzieczy sie wlascicielowi
3,8
~mmilosz@zie.pg.gda.pl
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Silny i spokojny motor, średnie zużycie paliwa na trasie i duże w mieście, na wyższych obrotach mocny i hałaśliwy (pow.4000) (Silnik)
~Y
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Bardzo dobry samochod klasy sredniej. Mam kombi, 2.0 Zetec LPG wersja Ghia i jesli bede zmienial to wylacznie na wiekszy (minivan), bo za podobna cene duzego skoku jakosciowego w komb to juz nie znajde.i
~supermario z ontario
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Na niskich obrotach kiepsko, ale jak się rozkręci - to całkiem żwawy. Tak jak to w benzynowcach. Ja wolę diesle. (Silnik)
~KAMIL
Kombi 2.0i 130KM 96kW
jak do tego samochodu to idealny silnik, jak trzeba przycisnąć to jest czym (Silnik)
~MK2_2.0_136
Kombi 2.0i 130KM 96kW
Miałem obiekcje przed zakupem. Teraz mam sporo satysfakcji
~xavi
Kombi 2.0i 130KM 96kW
LPG II generacji + BLOS !!! Małe pieniądze - Ogromne możliwości. Wersja 5-drzwiowa zapewnia mi wygodę kombi przy sylwetce limuzyny.
~KAMIL
Kombi 2.0i 130KM 96kW
biegi wchodzą gładko i bez broblemów tylko skok mugłby być krotszy (Skrzynia biegów)
Ford Mondeo I Kombi