Lista ocen Ford Mondeo II Sedan 1.8 16V 115KM 85kW 1993-2001 (40) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 102 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Northools
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Tu nie może być innej oceny. Auto jak napisałem jest tanie i jeszcze raz tanie. Zadbany egzemplarz z końca lat 90-tych można nabyć w przedziale 5-10 tys PLN. Cena części zamiennych, które w większości sprowadzają się do zawieszenia i eksploatacji jest niska. Jakość jaką za to otrzymujemy jest raczej niska w stosunku do dzisiejszych konstrukcji z tego segmentu, ale... Plastiki w środku nie trzeszczą, są poprawnie spasowane. Mój egzemplarz to...
~Kuba, koobu@poczta.fm
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Doskonały stosunek jakości do ceny wynika stąd, że pierwszej generacji Mondeo (1993-95) można kupić z pełnym wyposażeniem do 14 tys., a drugiej generacji (1995-2001) również z pełną opcją do 25 tys. Jakośc wykończenia i blachy jest naprawdę wysoka, to samochód, który umiejętnie eksploatowany będzie służył długie lata.
~rivious
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Za takie pieniądze ciężko trafić w lepszy samochód, naprawde godny polecenia i jedna z najlepszych inwestycji. W wersji GHIA jeszcze lepsze wyposażenie. Ale i w lekko wzbogaconej podstawie potrafi dogodzić.
~Arkadiusz arkbys@wp.pl
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
uważam, że ford mondeo to samochód najtańszy w swojej klasie, a na pewno nie ustępuje niczym swoim niemieckim, czy francuskim konkurentom
~sinn.fein@gazeta.pl
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
używane są o 20% tańsze od innych aut tego segmentu (Opel, Renault). Nowe mondeo kosztuje tyle co Corolla albo Astra z takim samym wyposażeniem.
~akuz@polbox.com
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
W tej klasie bardzo dobry . Zwłaszcza jezeli kupisz 2 letnie auto . Teraz czekam na nowego MONDEO ale kupię roczne z polskiego salonu .
~Arek
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
samochód bardzo dobrze wyposażony "full wypas" za niewielką cenę i w porównaniu do innych samochodów nie zamieniłbym na żaden inny
~lucky
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Miałem klika fordów, kilkoma służbowymi jeździłem, głównie benzyna lub gaz i tego zaliczyłbym jako najbardziej udany model.
~krzychu z gliwic
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
Dla wszystkich tych , którzy szukają solidnej jakości na lata , za niewygórowaną cenę
~andrae
Sedan 1.8 16V 115KM 85kW
za te pieniądze to wyposażeni i jakość zasługuje na najwyższą notę. Ocena nie była sponsorowana:)
Ford Mondeo II Sedan