Lista ocen Ford Mondeo III Hatchback (231) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 162 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arpes
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Przy dłuższym postoju jedynka i wsteczny wchodzi ciężko,poza tym ok,biegi wchodzą fajnie ,nie trzeba szukać same się znajdują intuicyjnie,duża kultura pracy,skrzynia bez zarzutu
~Arek P./arpes
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
przy dłuższym postoju jedynka wchodzi ciężko,poza tym ok,biegi wchodzą fajnie ,nie trzeba szukać same się znajdują intuicyjnie,duża kultura pracy,skrzynia bez zarzutu
~Tomi
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
W sumie lekko i precyzyjnie chodzi ale u mnie haczy jedynka, dwojka i wsteczny, nie jakos bardzo ale troche denerwuje. Za to trojka i czworka wchodzi lekko i precyzyjnie.
~stapoz
Hatchback 2.5 V6 170KM 125kW
Czasem jedynka nie wejdzie od razu, ponadto wydaje mi sie za ktotka ledwo puszcze sprzeglo juz trzeba dwojke wrzucac. W czasie jazdy nawet 1km/godz wrzucam dwojke
~karawela
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Skrzynia żywotna i nie sprawiająca problemów. Przy zimnym silniku czasem ciężko wrzucić jedynkę lub wsteczny. Biegi wchodzą płynnie i bez problemów.
~reebok_krk
Hatchback 1.8 16V 125KM 92kW
Bardzo dobrze współpracująca skrzynia. Minusem jest naprawa, ponieważ ta współpraca jest opłacana wymianą dwumasowego koła zamachowego nawet w benzyniaku.
~zimoch
Hatchback 3.0 V6 24V ST220 226KM 166kW
Prawdopodobnie pada u mnie synchronizator drugiego biegu. Poza tym biegi wchodzą jak w masło. Troszkę za szybko można/ trzeba wrzucać 6tkę
~Skuti
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
6 biegowa skrzynia bardzo dobrze się sprawuje, nie miałem z nią żadnych problemów. Co najwyżej ten ostatni bieg mógłby mieć trochę większe przełożenie.
~Joseph
Hatchback 2.2 TDCi 155KM 114kW
Bez problemów. Mogłaby być bardziej precyzyjna, krótkie przełozenia 1 i 2 - to minus, ale generalnie fajnie. 6 bieg bardzo się przydaje.
~Mondeo007
Hatchback 2.0 TDCi 130KM 96kW
Dobrze zestopniowana, bardzo przydatny 6 bieg poza miejscowościami zabudowanymi, pozwalający na jazdę z prędkością 120km/h przy 2tys obrotów/min.
Ford Mondeo III Hatchback