Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (225) - Ergonomia

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Yachoo23
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Nie mam do czego się przyczepić. Może do jednego, że wkładając pierwszy bieg od czasu do czasu udaje mi się wyłączyć radio
~mondeomaz
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Wszystko na swoim miejscu. Mozna wiele rzeczy zmieniac, wlaczac i wylaczac w zasadzie nie odrywajac uwagi od jazdy.
~baldrick6@onet.eu
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
W sumie bez uwag,wszystko na swoim miejscu,przyciski duże i wyraźnie oznaczone.Jedyny minus to trochę mało schowków
~Thomas
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
pomimo iż byłem przyzwyczjony do VAG do i w fordzie szybko się odnalazłem, wszystko rozmieszczone tak gdzie trzeba
~Artur
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Podoba misię że po krótkim naciśnięciu dzwigni kierunkowskazu ten sygnalizuje trzy razy dobre przy zmianie pasa
~jest ok
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
wszystko ok poza klontrolkami od klimy i obiegu zamkniętego. Nie widać diód .... to wymyślił jakiś skrajny debil
~Jerzy
Kombi 1.8 16V 130KM 96kW
Po długiej trasie człowiek nie czuje dużego zmęczenia. Ergonomicznie auto wypada dobrze.
~jack_byk
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
115 Koników na polskich drogach miękko idzie i fabryczne zastosowania całkiem dobrze sobie radzą.
~diaz2
Kombi 2.0 TDCI 115KM 85kW
Jedyny mankament który mnie irytuje to otwieranie maski za pomocą kluczyka poza tym OK.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi
7,3
10,4
12,9
~apsikos
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
lewy podłokietnik w drzwiach mógłby być umiejscowiony troszkę niżej. Ideałem było by na równi z prawym;
Ford Mondeo III Kombi