Lista ocen Ford Mondeo III Kombi (225) - Ergonomia

Na liście zabraknie 270 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mitumolek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
prostota, ergonomia, wszystko łatwo dostępne i na swoim miejscu, przyciski duże łatwe w obsłudze nawet w rękawicach. Minus - Firmowa NAVI w radiu bardzo trudna w obsłudze i niewidoczna.
~witalis
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
super jest wszystko tam gdzie ma byc super deska i to wykonczenie miękie materialy plastiki itd (modele drozsze typu passat i merce nie maja takich super spasowanie - Niemieckie fabryki)
~awszerszen@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Przyzwyczaiłem się do sportowych siedzeń... jakoś za kanapowato dla mnie... aczkolwiek tu raczej ukłon w stronę stylu jazdy bo narzekać nie mogę (hm... mogę padło podgrzewanie fotela kierowcy).
~szymon78
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Wszystkie podstawowe instrumenty pod ręką. Radio może troche za nisko, a bez sterowania w kierownicy troszeczke to przeszkadza. Minus za dzielone oparcia z tyłu, a tylko w całości składane siedzisko!!!
~lucjan@switch-on.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jak dla mnie rewelacja, fotele regulowane w 8 płaszczyznach podgrzewane. Kierownica regulowana w sporym zakresie, na pewno każdy nawet bardzo wysoki znajdzie wygodną pozycję za kierownicą.
~pawel
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jak na silnik 2,0 i 90 km to rewelacji nie ma, focus 1,8 TDDI spala 4,5 litra a to gówno zdawala się 7 litrami przy spokojnej jeździe. Sami sprawdzie że za ta kase lepiej focusa sobie sprawić
~damaslow
Kombi 2.0 16V 145KM 107kW
Bardzo wygodne fotele z dobrym trzymaniem bocznym i długim siedziskiem. Rozmieszczenie przełączników w miarę intuicyjne. Wskażniki czytelne i widoczne. Gałka biegów trochę za daleko od podłokietnika.
~Adam SZCZECIN
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Kokpit jest dobrze rozplanowany. Nie mam żadnych problemów z dostępem przycisków. Widoczność bardzo dobra. Mam zamontowane tylne czujnik parkowania więc tym bardziej jest mi łatwiej.
~Bogdan Katowice
Kombi 2.5 V6 170KM 125kW
ładnie wszystko rozmieszczone, no małe schowki i mało zwłaszcza bagaznik nie zagospodarowany, malutkie kieszenie boczne, przełaczniki i reszta ok dosć intuicyjne
~Mark
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
wszystko w normie, bez niepotrzebnych fajerwerków, ale też bez poczucia że czegoś brakuje, wszystko w zasięgu wzroku i rąk, ale w sumie to kwestia przyzwyczajenia
Ford Mondeo III Kombi