Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 (116) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mondziak Grzegorz
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Gabaryty auta wewnątrz są w sam raz. Miejsca jest dużo. Z pozycji kierowcy, muszę powiedzieć, że jest bardzo wygodnie. Fotel można dowolnie ustawić, podobnie kierownicę. Na boki też trudno narzekać - czegóż więc oczekiwać więcej. Podobnie jak wyżej, z tyłu nie jechałem nigdy a z boku raz. Jestem średniego wzrostu 178cm i 70 kg, więc i w Pandzie pewnie czułbym się dobrze, dlatego Mondeo oceniam pod tym względem doskonale. Żeby nie było, że nie...
~Pauli
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
I dla kierowcy i dla pasażerów jest duuuuużo miejsca. Ja mając 1,90 wzrostu mogłem bez problemu znaleźć sobie dogodną pozycję. W porównaniu do Focusa i Premacy to bajka. Twardość/sprężystość fotela zadowalająca. Dupsko po 700km jazdy non stop nie cierpnie. Pragnę dodać, ze fotele były skórzane/alcantara ogrzewane i klimatyzowane, zatem latem bardzo przyjemnie chłodziły. Bagażnik ogromniasty. Auto wykorzystywane do przeprowadzki, na wypady...
~Piotr G. Sader
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Mondeo MK3 to duże i wygodne auto. Doskonale sprawdza się na długich trasach, a pasażerowie na tylnych siedzeniach nie mają powodów do narzekań na brak miejsca. Tylna kanapa jest duża i wygodna, a przez środek przechodzi podłokietnik dla bardziej wymagających pasażerów.Trzymanie boczne przednich foteli kierowcy i pasażera mogłoby być nieco mocniejsze, niemniej jednak fotele (regulowane elektrycznie) trzeba zaliczyć do wygodnych.
~basteck
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Ogromna przestrzeń i komfort dla kierowcy pasażera z przodu i pasażerów z tyłu W kombi--jakim jeżdże mnóstwo miejsca Wożę cały ekwipunek potrzebny rocznemu dziecku do życia typu wózki, pełne torby pieluch, jedzenia, rzeczy osobistych--jest tego trochę+rzeczy osobiste 2 dorosłych ludzi. Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się że czegoś nie mogłem zabrać, bo brakło miejsca Mega plus za wygodę i przestrzeń
~lukracer
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Bardzo dużo miejsca dla kierowcy i pasażera z przodu. Z tyłu super wygodnie i dużo miejsca. No a bagażnik - rewelacja. Szerokość między nadkolami wynosi 116 cm, co już dzisiaj się nie zdarza. W bagażniku z zamknięta klapą, po położeniu siedzeń zmieściła się 200 cm paczka z sofą. A i zdarzyło mi się kilka razy wygodnie wyspać. Po rozłożeniu siedzeń powstaje płaska powierzchnia.
~Zadowolony
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
mam 191 cm i siadając na tylnej kanapie po ustawieniu fotela z przodu mam naprawdę sporo miejsca. Żadne z większych aut BMW 5 Mercedes E Audi 6 nie ma nawet porównywalnej ilości miejsca. Z przestrzenią nad głową w kombi jest super(20 cm zapasu) w innych wersjach jest słabo ale jak na razie tylko w skodzie suberb mogłem siąśc z tyłu nie kuląc głowy(mówię o sam 4 drzwiowych)
~enron
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej. Komentarz powyżej przeciętnej.
~szakul80@interia.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Przestronnie to mało powiedziane,miejsca na nogi, na głowy dla kierowcy pasażerów pod dostatkiem. Miejsca w bagażniku ogrom(płaski próg załadunku).W moim kufrze wożę na codzień:tubę 16\",wzmacniacz,skrzynkę narzędziową(dużą),zakupy w biedronce na dwa wózki to pryszcz dla bagażnika mojego mondziaka.
~whisstler
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Bardzo duża. Auto jest jednym z największych w klasie. Z przodu i z tyłu auto jest przepastne. Miejsca z tyłu dla pasażerów jest bardzo dużo. Kanapa tylna jest szeroka co nie męczy na długich dystansach.Przy odsuniętem na maxa fotelem kierowcy jest dalej sporo miejsca na nogi.
~baldrick6@onet.eu
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rewelacja,ani kierowca ani pasażerowie tylnych siedzeń nie mogą narzekać na brak miejsca.Mam 184 cm wzrostu,a mimo to za moim fotelem jest dośc miejsca dla drugiej równie wysokiej osoby.Bagażnik można określić tylko jednym słowem - ogromny,zmieści się tam w zasadzie wszystko.
Ford Mondeo III Kombi