Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 (116) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 100 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grześ
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Tutaj akurat nie ma się do czego przyczepić, z przodu dużo miejsa dla kierowcy i pasażera, z tyłu też bardzo dużo, nie mówiąc o pojemnym bagażniku w którym woziłem m.in. meble, TV 29" w pudle itp.
~Klarek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Przy moim wzroście 1,90 i odsuniętym fotelu do końca osoba o tym samym wzroście co ja siedzi komfortowo. 5 osób też podróżuje bez ścisku. I dużo bagażu też się zmieści.
~wesolki13
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jestem osobą wysoką/198cm/, jest mi w tym aucie wygodnie. Po dłuższej trasie nie odczuwam zmęczenia,pasażerowie za mną choć mam fotel na max. do tyłu maja miejsce i jest wygodnie.
~AdamCiolkowski@gmail.com
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Zarówno z przodu (193cm) jak i z tyłu jest miejsca pod dostatkiem. Jednak 3 rosłe osoby nie pojadą wygodnie.. Ale znajdźcie w segmencie D takie auto co ich powiezie wygodnie.
~Gadas
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Tu nie ma co sie przyczepić 190cm wzrostu a nogi mogę wyprostować prowadząc samochodzik .. Osoba z tyłu spokojnie za mną siedzi i też nie ma zadnego problemu .
~Szymon
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
przód ok ale z tyłu mogło by byc lepiej.Na długich dystansach auto komfortowe - wygodne przednie fotele, wygodna pozycja za kierownicą.
~Piotr
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Z przodu jak w samolocie. Z tyłu przy moim wzroście (187) nie rozpieszcza, ale ciasno też nie jest. Miejsca nieco więcej na tylnej kanapie niż w BMW e39.
~tomkar
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Ciężko o więcej przestrzeni w tym segmencie, przynajmniej ja się nie spotkałem. Cztery dorosłe osoby będą wygodnie podróżowały, a i piąta się zmieści.
~Klosz-art
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Miałem już lagunę, omegę, ale to auto bije na łeb inne w swojej klasie. Miejsca jest bardzo dużo, zarówno z przodu, jak i z tyłu. Potężny bagażnik.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~adam
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Bardzo dużo miejsca z przodu jak i z tyłu. Bagażnik spełniający moję oczekiwania zdarza mi robić większe zakupy.
Ford Mondeo III Kombi