Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 (106) - Widoczność

Na liście zabraknie 110 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pauli
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Widoczność, bez zastrzeżeń. Do przodu, na boki i do tyłu, wszystko widać jak na dłoni. Cofanie kombiakiem nawet bez aystenta parkowania jest łatwe. Co uwielbiam w fordach to elektrycznie ogrzewana przednia szyba. W Największe mrozy wsiadam do auta, włączam guziczek i po minucie lód spływa z szyby bez skrobania. Dzięki temu szyba nie ma zarysowań co bardzo korzystnie wpływa na widoczność w deszczową noc.
~sylsam@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Do przodu bardzo dobrze. Do tyłu nieco słabiej - podobnie jak w mikrobusie. Lewe lusterko zewnętrzne przy normalnym ustawieniu chowa swoją zewnętrzną stronę w obudowę na tyle, że mimo wypukłości lustra nie pozwala obserwować tzw. martwego kąta - ewidentna wpadka konstruktorów, bo obudowy lusterek lewego i prawego nie powinny być symetryczne. Plusem jest ogrzewanie (elektrooporowe) przedniej szyby.
~AdamCiolkowski@gmail.com
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Widoczność dobra. El. regulacja fotela w kilku kierunkach ułatwia dostosowanie tego parametru. Mam kombi i nie ma parktronica, ale jeszcze w nic nie uderzyłem. jak do każdego auta trzeba się przyzwyczaić. 4 za to że nigdy nie wiem czy mam 10 czy 30cm od przodu bo nie widać końca maski.
~Prezident
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Z pewnością to kwestia przyzwyczajenia ale widoczność oceniam jako bardzo dobra, również kwestia karoserii kombi wiele tutaj daje - pomimo braku czujników cofania doskonale można wyczuć gdzie kończy się samochód i parkowanie nie sprawia w nim żadnego problemu.
~Mark
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
widoczność powiedziałbym że normalna we wszystkich kierunkach, szybko można wyczuć przód i boki przy parkowaniu, tył i lusterka też ok, samochód intuicyjnie można szybko opanować bez wielkiego zastanawiania się
~damien_r
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Fotel kirowcy regulowany w płaszczyznie poziomej jak i pionowej i w duzym zakresie Nawet bardzo niska osoba bedzie miała dobra widocznosc przy tak duzym aucie. Lusterka tez duze zapewniaja dobra widocznosc
~UKey
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Mondeo kombi to duże auto - z przodu jest dobrze - z tyłem - wiadomo trzeba uważać bez czujników ale to normalka. Zdecydowanie za małe lusterka boczne (zresztą znacznie powiększone w MK4)
~Grześ
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Do przodu bardzo dobrze, z tyłu dużo gorzej bo to kombi. Zamontowałem czujniki cofania, ale i tak udało mi się przerysować tylne nadkole przy wyjezdzaniu z garazu (kwestia nieuwagi - za mało snu;) )
~Zadowolony
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Gdy pierwszy raz siedłem i spojrzałem do tyłu(kombi) pomyślałem:autobus. Po półrocznym użytkowaniu przyzwyczajenie zrobiło swoje. Generalnie do przodu super a do tyłu jak w dużym samochodzie
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
7,4
~Mondziak Grzegorz
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Widoczność oceniam na dobrą, bo doskonała to może być jak się jedzie rowerem. Z przodu bardzo dobrze, do tyłu troszkę gorzej - jak to w kombiakach. Brak zastrzeżeń.
Ford Mondeo III Kombi