Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 (133) - Całokształt

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~b.iwaniak@wp.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Samochód luksusowy jak za 45 tys. zł. Wersja Ghia, z kolorowym panelem dotykowym, nawigacją satelitarną i dobrym AUDIO Sony dopełnia komfort. Jazda jest wspaniała - nie chce się wysiadać z auta. To prawdziwy krążownik szos. Zrobiłem nim dopiero ok. 16 000 km więc trochę za mało, żeby w pełni go ocenić.
~AdamCiolkowski@gmail.com
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Bardzo dobre auto dla rodziny 2+2, 2+3, ogromny bagażnik w wersji kombi czyni auto pojemnym (po złożeniu siedzeń wiozłem 3 rowery górskie). Jak dla mnie auto średnie do stania w korkach w stolicy, ba nawet słabe.. Natomiast wspaniałe jeśli chodzi o trasę.. Ba.. Pożeraczem trasy nazwałbym go.
~Mr
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Bardzo wygodne auto. Ekonomiczne spalanie bardzo niskie przy dobrych osiągach i na tym w zasadzie plusy się kończą. Bardzo awaryjne. Przez 3 lata robione wtryski wraz z pompą, zawór EGR koło pasowe, alternator, chłodniczka oleju. Olej w zbiorniczku wyrównawczym.
~mondeomaz
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto zaprojektowane niemal doskonale. Funkcjonalne, dynamiczne, oszczedne,wygodne i tanie w utrzymaniu.W sam raz dla rodziny 2+2+psiak. TRudniej w miescie ze wzgledu na rozmiary ale super w trasie. W tej klasie chyba najlepsze, doskonaly stosunek ceny do mozliwosci i wyposazenia.
~hfs69@poczta.fm
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
przez rok i 2 miesiące przejechałem 100 tys kilometrów usterki w tym czasie to pękniety wąz od kulera i rurka ciśnieniowa od pompy wtryskowej kilka gum w zawieszeniu 1 kpl hamólców wtryski i pompa ok bez zarzutu w poerównaniu z focusem TDCI 115 rewelacja polecam każdemu
~Artur
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto jest kombi, duzy, pakowny, wygodny, zwrotny, dobrze wyposazony, jak na razie najswiezszy model. Podgrzewana przednia szyba w zimie jest wspanialym wynalazkiem. Tapicerka, fotele, plastiki nie trzeszcza co bylo zmora w wielu poprzednich moich autach. Mam chec na Mondeo ´07.
~piotrlemanski@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Rewelacyjne auto. Polecam wszystkim!! Mam wersję kombi. Na razie nie mam uwag do tego samochodu. Spełnił on moje wszystkie oczekiwania. Rewelacyjny stosunek ceny do oferowanych możliwości. U dealera załatwiłem wszystko u jednej osoby łącznie z leasingiem. SUPER!!
~mn
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
auto bardzo fajne super w prowadzeniu jak to ford g*wno word ma tam swoje wady będziesz zadowolony wiadomo wiele wpływu ma na to różnych czynników i zależy jaki silnik i jaką wersje wyposażenia wybierzesz ale samochód jest naprawdę fajny i polecam go gorąco!
~Radek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Ford pozytywnie mnie zaskoczył. Od zawsze uważałem tę markę za coś badziewnego, natomiast póki co jestem zadowolony z całości auta. Świetna proporcja ceny do produktu. Za kilka tysięcy złotych można mieć świetnie wyposażone i rodzinne auto.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
7,4
~mariusz45
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto jezeli jest sprawne prowadzi sie doskonale, komfortowe eleganckie i świetnie wyposarzone (podgrzewane fotele, podgrzewana przednia szyba, klimatronic) i to tyle pozytywów, cała reszta to porażka bardzo awaryjny samochód nigdy więcej FORDA
Ford Mondeo III Kombi