Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW 2002-2007 (133) - Całokształt

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~SOPOTman
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Można trafić na zadbany model i w dobrej cenie. Wtedy nie sądzę aby można znaleźć lepszy kompromis ceny do tego co prezentuje auto.
~diablo
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Niska cena zakupu wygoda, wyposażenie ,dynamiczny silnik to plusy bardzo duża awaryjność i brak pewności auta minusy
~szakul80@interia.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Auto całkiem godne polecenia,pod warunkiem że nie trafimy na bardzo wyjechany.Przestronne, pakowne ,szybkie , niedrogie w zakupie.
~Yachoo23
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Naprawdę bardzo przestronny samochód, dobrze się prowadzący ale nie z tym silnikiem. Usterkowość jest nie do zaakceptowania.
~wesolki13
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Po pierwszy miesiącu jazdy autem czteroletni jestem na tak. Trafny wybór, auto duże,wygodne, pakowne.Polecil bym na auto rodzine.
~Edek
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Jak dałem żonie samochód na wyjazd urlopowy , to nie chce mi go oddać. Tak jej się spodobała jazda Fordem Mondeo Combi
~Frozeken
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Moim zdaniem Passata bije na głowę. Jest dużo ciekawszy stylistycznie i równie dobry o ile nie lepszy technicznie.
~alan
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Nieźle ale bez rewelacji. Warto kupić egzemplarz między 2005 a 2006 jego cena jest atrakcyjna ale musi być z pewnych rąk.
~vite@interia.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
kupiłem używany i jest to b.dobry samochód z dyżym bagażnikiem, oszczędnym silnikiem, extra wyposażeniem (GHIA) - POLECAM
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
7,4
~zor@interia.pl
Kombi 2.0 TDCi 130KM 96kW
Naprawie i chce nadal cieszyc jazda mondziakiem. warto. prowadzi sie przyjemnie, cicho i bardzo dynamicznie. a cena jest rozsadna.
Ford Mondeo III Kombi