Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW 2001-2007 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartłomiej
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Wszystko na swoim miejscu, nie da się niczego zarzucić. Konsola środkowa jest tak prosta w obsłudze, że można ją obsługiwać z zamkniętymi oczami. Są dwa uchwyty na kubek, schowek na okulary. Jedyne czego brakuje, to jakieś sensowne miejsce na telefon, choć od biedy jakieś zawsze się znajdzie.
~witalis
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
super jest wszystko tam gdzie ma byc super deska i to wykonczenie miękie materialy plastiki itd (modele drozsze typu passat i merce nie maja takich super spasowanie - Niemieckie fabryki)
~awszerszen@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Przyzwyczaiłem się do sportowych siedzeń... jakoś za kanapowato dla mnie... aczkolwiek tu raczej ukłon w stronę stylu jazdy bo narzekać nie mogę (hm... mogę padło podgrzewanie fotela kierowcy).
~Nestor_2005
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Duuuuużo miejsca. Nawet jak jedziemy w pięciu na wakacje to w bagażniku zostaje coś miejsca a na tylnych siedzeniach wygodnie siedzą nawet Ci najwyżsi.
~marokan
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Ergonomia ok. Fotel regulowany, kierownica też, wszystkie przyciski pod ręką i obsługiwane intuicyjnie bez odrywania wzroku od toru jazdy.
~padre
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Oceniam na najwyższym poziomie, bo wszystko jest to co potrzebne, bez zbędnych bajerów i przycisków. Jest tak jak trzeba! Brak zapalniczki w bagażniku :/
~apsikos
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
lewy podłokietnik w drzwiach mógłby być umiejscowiony troszkę niżej. Ideałem było by na równi z prawym;
~Kminek
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Fajnie przemyślane schowki ale zegarek na pulpicie który wygląda jak budzik babci Jadzi mogliby wymienić :)
~Rafał Wrocław
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Wszystko znajduje się w zasięgu reki, odczyt i obsługa jest porostu intuicyjna.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~infrequent@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Przydatny dżojstik radia przy kierownicy. Nic do zarzucenia.
Ford Mondeo III Kombi