Lista ocen Ford Mondeo III Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW 2001-2007 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~awszerszen@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
No tu.......... mistrzostwo, jestem raczej agresywnie jeżdżącym kierowcą, tego auta nie da się odkleić od jezdni (no..... trzeba się sporo napocić bo wszystko się da ale naprawdę trzeba się postarać i to z wyłączonym ESP) Jedynie przyczepić się można do końcówek drążka, które to niestety bardzo łatwo się wybijają i zaczynają irytująco pukać na nierównościach.... ech te polskie drogi rosną ograniczenia prędkości jak dziury w szosie po...
~padre
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
BAJKA! VW Passat z 2003 roku (moje poprzednie auto), Audi A6 z 2000 r. mogą się uczyć. Niesamowita pewność prowadzenia auta, jedzie jak po szynach, można wchodzić w zakręty ze zdecydowanie większą prędkością niż normalnie i poczujemy jedynie delikatne wychylenie (bardzo delikatne). Bardzo precyzyjny układ kierowniczy, świetnie zestrojone wszystko ze sobą i zgrane. Inne marki niech się uczą od Forda :)
~marokan
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Doskonały układ jezdny. W moim egzemplarzu nic nie pukało mimo upływu lat. Każdą dziurę w jezdni pokonywał płynnie. Ale już poprzeczne nierówności to wręcz przeciwnie. Przejazd w poprzek przez koleiny równało się niemiłosiernym kołysaniem. Myślę, że to z racji wielkich gabarytów auta.
~infrequent@wp.pl
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Auto płynie, dobrze się trzyma na łukach. Troszkę nerwowy na poprzecznych nierównościach. Ale to mc'persony. Proste zawieszenie, nawet komfortowe. Tanie i wytrzymałe. Przez rok wymieniłem tylko wkłady amortyzatorów. Kumple płaczą w wielowachaczowych audi i pasatach.
~Nestor_2005
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
to chyba jego najmocniejsza strona. Najprzyjemniejsza część jego użytkowania to właśnie jazda. Zawieszenie ciche, komfortowe i super trzymające drogi. Jeździłem Laguną to ciągle latała i pływała, tu nie ma o tym mowy.
~Rafał Wrocław
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Układ jezdny to czysta rewelacja, nawet na naszych Wrocławskich wykopach. Znakomicie tłumi wszelkie drgania, i bezkompromisowo utrzymuje zadany tor jazdy w zakrętach.
~Bartłomiej
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Jak na samochód o takich gabarytach prowadzenie jest wręcz idealne. Układ kierowniczy jest dość twardy, a zarazem komfortowy. Prowadzi się pewnie, precyzyjnie.
~Paweł W...
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
dobrze się jeżdzi i wchodzi w zakręty mimo ze to kombi, może trochę za miekki jak dla mnie, no i najdroższy w utrzymaniu z aut które miałem,
~Kminek
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
Jest dość twardo ale na szczeście nie tak jak w niemieckich autach. To nie francuz ale spokojnie da się jeździć.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~apsikos
Kombi 2.0 TDDi 90KM 66kW
żadnych ponadnormatywnych problemów. Jeżeli coś szwankuje to łączniki stabilizatorów - mały koszt.
Ford Mondeo III Kombi