Lista ocen Ford Mondeo III Sedan 2.0 145KM 107kW 2001-2007 (25) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lukas
Sedan 2.0 145KM 107kW
W tej cenie ciężko o lepsze auto. Oczywiście i to nie jest idealne, ale takich nie ma!!! Biorąc pod uwagę nie najmłodszy juz wiek konstrukcji i tak bardzo dobrze wypada na tle konkurencji o czym świadcza chociażby liczne wygrane porównań, z passatem i avensisem w prasie motoryzacyjnej. Polecam Wszytskim
~mich
Sedan 2.0 145KM 107kW
Samochody super-szybko tracą na wartości, więc w sumie jest to plus przy zakupie. Wg mnie wśród samochodów używanych niesłusznie słaba opinia - dostaje się najwięcej za najmniejszą cenę. tylko dlatego te samochody kupuję.
~tomy2k
Sedan 2.0 145KM 107kW
Jeżdże tym autem dopiero 2 tygodnie, wszystko jest ok oprócz spalania, poruszam sie głównie po mieście i nie moge zejśc poniżej 12 l, troche sie zawiodłem, producent podaje troche mniej :(
~Antonio
Sedan 2.0 145KM 107kW
Biorąc pod uwagę stosunek ceny do klasy auta, silnika i wyposażenia (8 posuszek, klimatronik, el.szyby, c zamek, el.lusterka, i inne cuda wianki) to śmiech na sali.
~Krzysztof Marciniak (vel craven ....)
Sedan 2.0 145KM 107kW
Nie polecam - nie odradzam .... Przemyslcie sami. Zaplacilem za niego 3,5 tys funtow - chyba za duzo .... jesli mam byc szczery za ta kase moze wyrwac cos zdecydowanie lepszego....
~Yasiek
Sedan 2.0 145KM 107kW
Cena w stosunku do jakości jest bdb!! Wyposażenie wersji Trend X100 jest dobre. Dla bezpieczenstwa dokupiłem jeszcze xenony czego nie żałuje :). Ogólnie auto warte uwagi.
~Prezydent
Sedan 2.0 145KM 107kW
Wygladal na samochod atrakcyjny cenowo , ale gdyby zsumowac koszty napraw to jednak jest to worek bez dna. Nawet maluch sie tak nie psul.
~scooter3@poczta.wp.pl
Sedan 2.0 145KM 107kW
Oprócz 2,5 litrowego silnika i GPSu mam wszystko co można było zamówić - kosztowało to prawie 100.000,00PLN, jak dla mnie to troche drogo, ale oceńcie sami
~Kamilos01
Sedan 2.0 145KM 107kW
Plastiki się nie wycierają, jedynie można narzekać na ich spasowanie, ale generalnie jest dobrze.

Usterki Ford Mondeo III

Ford Mondeo III – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~MAXIMUS
Sedan 2.0 145KM 107kW
stosunek ceny do jakości jest ZNAKOMITA (3,5 LETNI TEJ KLASY SAMOCHÓD MOŻNA KUPIĆ ZA OK 34-35 000 ZŁ)
Ford Mondeo III Sedan