Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback (156) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Misiorex
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi 130KM 96kW
Uważam, że znakomicie. Ogrzewanie rewelka. Nie mogę ocenić klimy bo kupiłem auto zimą. Zaczekamy do lata. Mam nadzieje że się spisze.
~bartek7373@wp.pl
Hatchback 1.6 Duratec 110KM 81kW
przydatny przycisk szybkiego odparowania włącza jednocześnie: klimę, ogrzewanie przedniej szyby, i spory nawiew; dwustrefowa klima OK
~Dawid - UK
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Ogrzewana przednia szyba ? Czego więcej chcieć w zimę? :) wszystko na prawdę na najwyższym poziomie
~Michal_NDZ
Hatchback 1.6 Duratec 110KM 81kW
Klima trochę za słabo chłodzi podczas wysokich temperatur (chociaż jest w pełni sprawna). Reszta OK.
~Zenon13
Hatchback 1.6 Duratorq TDCi 115KM 85kW
Duże wnętrze więc szału nie ma. Odejmuję gwiazdkę za chłodnicę klimy która padła po... 4 latach.
~hubbigz
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
odpowiednia. wentylacja na tylne siedzenia jest pod przednimi fotelami i w słupkach bocznych
~Rafał
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wentylacja, jak i ogrzewanie oraz klimatyzacja dają sobie świetnie radę z kabiną Forda.
~mikra_
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Zimą grzeje, latem chłodzi, zawsze w sam raz i szybko - nic dodać nic ująć (wersja z automatyczną klimą)
~Buncol80
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Samochód ma wydajną klime i latem nie ma żadnych problemów. Zimą ogrzewanie daje radę
~Tomo
Hatchback 2.3 Duratec 161KM 118kW
Wyloty powietrza są może i ładne gdy zamknięte, ale ciężko je ustawić tak by przepływ powietrza był mały.
Ford Mondeo IV Hatchback