Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback (156) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 118 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sławek
Hatchback 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Klimatyzacja wydajna , podgrzewana przednia szyba super sprawa nie tylko zimą, klimatyzacje po pięciu latach nie muszę nabijać, tylko odgrzybianie
~siebek
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
Klimatyzacja chłodziła jak trzeba. Z ogrzewaniem w zime byłoby ciężko gdyby nie fabryczne webasto. Bez tego samochód nagrzewał się nawet 30km...
~Antek
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Szybko i sprawnie. Nie ma co więcej pisać, działa super. Nie wiem jak na tylnej kanapie...słyszałem,że średnio ale z przodu jest super.
~Adaś
Hatchback 2.2 Duratorq TDCI DPF 200KM 147kW
Słabo. Nawiewy hałasują, a nadmuch działa średnio, a najwięcej do życzenia pozostawiają nawiewy na tył. Klimatyzacja również nie zachwyca.
~Piotr
Hatchback 1.8 Duratorq TDCi 125KM 92kW
W moim modelu jest klimatyzacja automatyczna - komfort termiczny w zimie i lecie. Ogrzewana przednia szyba to doskonały patent na nasz klimat.
~Karol76e
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Climatronik bardzo dobrze sie sprawuje, to moje pierwsze auto z klimatyzacją, 18 stopni w lato to bajka, szybko chłodzi jesli ma sie nabitą klime
~wes
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Klima latem przy długim postoju ma co robić aby schłodzić szybko wnętrze. Ale mogę dać jej silną 4. W accordzie spisuje się dużo lepiej
~Kris
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa działa bardzo dobrze (już nigdy nie kupię \"ręcznej klimy\"), wnętrze szybko się nagrzewa - tak ma być..
~Misiorex
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Bardzo dobrze. Ciepło rozkłada się równomierniem. Mam dodatkowe nawiewy w słupkach. Dlatego w całym samochodzie jest przytulnie i ciepło.
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Hatchback
7,1
9,3
9,7
~Ravic
Hatchback 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Jaka wentylacja ? ;) Jak po wyjeździe z salony ustawiłem 21C to od tego czasu sie nie dotykałem do klimatyzacji. Działa szybko i wydajnie.
Ford Mondeo IV Hatchback