Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Warsawman
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie miałbym zastrzeżeń, gdyby nie drobiazgi: 1. regulacja odcinka lędźwiowego w fotelu kierowcy podczas jazdy niedostępna ( za mało miejsca między słupkiem a siedziskiem, nie można wcisnąć ręki) 2. To samo z dostępnością schowka na drzwiach kierowcy. Za pierwszym razem ręka ugrzęła mi w szczelinie i straciłem kontrolę nad kierownicą. 3. Maska silnika nie podnosi się już na siłownikach gazowych, jak w poprzednim modelu. Trzeba ją podnieść...
~Maxxx
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Wszystkie przelaczniki umiejscowione odpowiednio, nie mam zastrzezen. Jedyne zastrzezenia mam do braku uszczelki miedzy tylna szyba a klapa bagaznika - przy normalnym otwieraniu do srodka leje sie woda. Trzeba otwierac bardzo powoli.
~Kris
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bez zastrzeżeń, wszystko pod ręką tak jak w większości obecnie projektowanych samochodów, obsługa radia i komputera z kierownicy - mała rzecz a cieszy, ładne podświetlenie tablicy i ciekawe zegary...
~Rafał
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Użytkuję swój samochód codziennie i uważam z własnego doświadczenia że wszystko co być powinno jest, jest również pod ręką, jak i jest wygodne w użyciu. Przyjemny samochód.
~joorass
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
To oczywiście subiektywne, ale dla mnie wzorowo. Wszystko pod ręką, przycisków tyle ile powinno być - od pierwszych minut wszystko było dla mnie intuicyjne
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto dobrze się prowadzi. Fotele są wygodne, miejsca dużo. Dynamika samochodu przyzwoita.
~Bazyl
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Jak dla mnie wszystko umieszczona bardzo dobrze, na miejscu i w zasięgu ręki, czytelnie i wygodnie.
~Artur
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
brak mozliwosci odlaczania poduszki pasazera co jest problemem gdy ma sie dzieci, brak schowkow!!!!
~Sadek
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
W środku salonowo. Przestrzeń i styl nie do pobicia.
~luqe
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
obsluga intuicyjna, wszystko na miejscu, dla mnie bomba
Ford Mondeo IV Hatchback