Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014 (6) - Karoseria

Na liście zabraknie 31 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Tragedia..... przy lekkim otarciu od razu zarysowanie, zderzaki nie mają żadnych właściwości odpornych na otarcia. W przypadku przedniego zderzaka ten jest bardzo podatny na obdarcia i odpryski zresztą tak samo jak maska, kamyczki, proch wyaltujący z pod kół innego pojazdu, rzutuje na zderzak przedni Forda i powstają odpryski. Myślę że to powinno być bardziej dopracowane przez twórców samochodu....
~schattenjager
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
nie wiem co jest przyczyna ale ludzie nagminnie obrysowuja itp auto. Tak jakby przyciagalo takie szkody parkingowe . Dodatkowo problem z falujaca maska podczas jazdy a nawet samo otwieraniem sie
~Bazyl
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Bez zastrzeżeń, brak korozji, poza oczywiście zawieszeniem i tłumikiem, ale reszta bardzo dobrze zabezpieczona przed korozja! Nawet w miejscach gdzie są odpryski na progach i masce nie ma korozji.
~joorass
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Lakier łatwo się rysuje. Korozji jako takiej brak (nadwozie i podwozie), wygląda na to że Ford uporał się z rdzą od czasu pierwszej generacji Focusa
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Karoseria ma 12 lat. Nie rdzewieje. Mam kilka parkingowych zadrapań i odprysków na masce po kamyczkach.
~Andrzej
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Nie rdzewieje puki co ale upływ czasu robi swoje
Ford Mondeo IV Hatchback