Lista ocen Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW 2007-2014 (19) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 18 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Maxxx
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Auto wygodne, ogromna przestrzen wewnatrz. Mogloby byc z przodu odrobine wiecej miejsca dla osoby bardzo wysokiej - 200 cm. Poza tym miejsca az w nadmiarze, zazwyczaj w 3 osoby bagaznik ciezko nam zapelnic tak, aby cos w nim nie latalo, podcza gdy w poprzednim aucie pakowanie bylo misterna ukladanka majaca na celu wszystko zmiescic.
~Adrian
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Tu narzekać nie można w wersji hatchback jest dużo miejsca, pojemny bagażnik. Dla kierowcy i pasażera miejsca dużo, dla pasażerów z tyłu miejsca jest na tyle dużo, że pomieści się troje dzieci z fotelikami(a konkretnie jednym fotelikiem i dwoma podkładkami).
~joorass
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Miejsca jest mnóstwo, mam 2m i siedząc samemu za sobą mam zapas miejsca. Bagażnik ogromny, to świetne auto dla rodziny. Pomogłem kiedyś koledze przewożąc lodówkę i dwanaście blatów biurek (to oczywiście po złożeniu kanapy)
~Kris
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Przestrzeń wewnątrz kabiny to główny (obok ceny) atut tego samochodu dla którego go kupiłem, bagażnik dla całej rodziny, miejsca na nogi z przodu i z tyłu wystarczająco...
~Warsawman
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń. Więcej miejsca niż w najnowszej Avensis, którą testowałem w tym tygodniu.Hatchback jest wbrew pozorom bardzo pojemny i ustawny w środku.
~jam
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
dla kierowcy i pasażera jest wystarczająco miejsca, jeśli chcemy jechać w 5 dorosłych osób na tylnej kanapie robi się trochę za wąsko
~Paweł
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
Przestrzeni jest naprawdę dużo. Można się wygodnie rozsiąść i podróż nie męczy. Auto jest pakowne.
~schattenjager
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
zdecydowany plus auta. komfort kierowcy oraz wszystkich pasazerow (rowniez tych z tylu) jest doskonaly
~luqe
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
miejsca jest tyle, ze mozna by dodatkowy rzad foteli wstawic ;) komfortowo i przestronnie
Dziennik kosztów dla Ford Mondeo IV Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
9,5
10,7
~Artur
Hatchback 2.0 Duratec 145KM 107kW
bardzo duzo miejsca, ale w bagazniku lepiej miec dojazdowke a nie pelne kolo zpapasowe
Ford Mondeo IV Hatchback