Lista ocen Ford S-Max I (149) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 107 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~fenzelek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
ok- to moj trzeci ford po focusie i mondeo i z zadnym nie mialem problemow, wiec terz spodziewam sie tego samego
~ppysznik
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Czujniki parkowania piszczą bez powodu (kurz? woda?). Zamek w tylnej klapie już wymieniony. Poza tym brak uwag
~r.kangur@op.pl
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Klamry pasów bezpieczeństwa przednich foteli obijają się o słupek w czasie jazdy jeśli pas nie jest zapięty - irytujące.
~Adrian Opole
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
silnik bardzo słaby, awaryjne podzespoły,bardzo dużo drobnych usterek, centralny, mechanizm szyb itp troszkę jak KIA lub Daewoo
~ARS
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
w sumie nie maiłem usterek. Drażniło mnie jedynie trzeszczenie schowka na okulary przy wstecznym lusterku, które sam usunąłem
~MietasM
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Już od nowości było kilka problemów - zaparowana po każdym myciu lampa tylna, uszkodzony schowek na okulary. Poza tym dotąd spokój.
~Zadowolony
Van 2.0TDCi DPF 115KM 85kW
Oleje i filtry plus jedna żarówka wymieniona, więc myślę że mogę powiedzieć iż jest on bezawaryjny
~Vein
Van 2.0 TDCi 130KM 96kW
ścierające się plastiki przy radiu, odpadające plastiki przy klamkach zepsuty schowek przy przedniej szybie.
~MietasM
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
Z drobnymi usterkami nie ma problemu, nawet żarówka się nie spaliła. Gorzej z poważnymi.
~galloper
Van 2.0 TDCi 140KM 103kW
Uszkodzony schowek centralny z przodu - przypadłośc modelu. Chyba za słaby plastik do mocy sprężyn.