Lista ocen Ford S-Max I Van Facelifting (59) - Całokształt

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jacek
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Doskonałe auto dla każdego , bardzo wygodne i ekonomiczne . Dobrze wyglądający szczególnie po lifcie i na 18kach . Bardzo dziwią mnie komentarze negatywne na temat tego auta , oczywiście każdy ma swój gust i wymagania ale średnie spalanie w dwu litrowym dieslu na poziomie 12 czy 13 litrów to jakieś science-fiction . Mam wrażenie że wystawiają je zazdrośni sąsiedzi a nie właściciele.
~mkmkmk
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Moje pierwsze auto typu minivan. Nie będę ściemniał - kupiłem oczami. Żaden inny samochód z 3 niezależnymi fotelikami i ogromnym bagażnikiem mi się nie podobał. Miałem obawy przed Fordem, ale na przestrzeni 3 lat stwierdzam, że obawy były grubo przesadzone. Wózek dziecęcy wrzucam bez składania :D - Naprawdę przestrzen bagażowa zapewnia luz na spokojnie dla rodziny 2+3.
~mangomel
Van Facelifting 2.0 Duratec 145KM 107kW
Główne zalety - komfort, niezłe prowadzenie, ogólna duża ilość miejsca - za to się to auto kupuje. Reszta jest przeciętna. Jeśli poszukujesz prostego silnika benzynowego - to najlepsza opcja spośród konkurencji. O ile kupisz auto nie oszukane - jedyne zmartwienie to może być rdza. Reszta jeśli się psuje, to nie mniej niż w innych autach.
~P&P
Van Facelifting 1.6 EcoBoost 160KM 118kW
Najładniejszy rodzinny Van dostępny na rynku, zapewniający komfortowe podróżowanie pięcioosobowej rodzinie. Silnik 1,6 EcoBoost (160 KM) w zupełności wystarcza do sprawnego poruszania się S-maxem. Motor przy właściwej eksploatacji -terminowe wymiany oleju, filtrów, tankowanie dobrego paliwa; nie stwarza problemów, a co najważniejsze nie "bierze oleju"!
~Maciej Poznań
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
Według mnie auto prawie klasy premium. Komfort jazdy, wyciszenie, skrzynia biegów, prowadzenie, ilość miejsca...auto bardzo bardzo dobre. Dodatkowo super się prezentuje. Prowadzenie jak auto sportowe, a siedzimy wysoko - rewelacyjne połączenie. Według mnie lepiej może być tylko w aucie marek Audi, Mercedes czy BMW ale za cenę grubo powyżej 200 tys.
~Karol
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi 140KM 103kW
Podsumuję go tak: dobrze się prowadzi, nie psuje się, silnik (po czipowaniu) spisuje się lepiej niż nadzwyczajnie. Jedyny mankament to spalanie (po czipie nie wzrosło) ale ten silnik PSA po prostu przy takiej masie 1750 kg masie musi sporo palić. Choć wzorem są silniki diesla BMW. Polecam dla rodziny z małymi dzieciakami.
~Przemek
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 240KM 177kW
Najlepsze auto łączące wszystkie kompromisy: szybkie, niewiarygodnie pojemne, ładne, wygodne i użyteczne. Wymiary zewnętrzne pozwalają łatwo poruszać się po mieście, natomiast wewnątrz mamy więcej miejsca niż np. w Audi q7 siedmiomiejscowym.
~Marcin
Van Facelifting 2.0 EcoBoost 203KM 149kW
No jestem po bardzo dużych przejściach i aż nie mogę uwierzyć w wasze opinie .....auto gdyby może nie egzemplarz który mi się trafił bardzo pechowy od handlarza to bym podzielał waszą opinie ale jak to mi w fordzie powiedzieli miałem mega pecha..
~darekpp
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 140KM 103kW
W sumie nieźle, ale po 4 latach zaczynają się ujawniać usterki. Dwumas wymieniałem dwa razy, po 90 tys. jeszcze na gwarancji i po 180 tys. już niestety bez gwarancji. Od dłuższego czasu słyszę turbinę. Za to zawieszenie komfortowe, cichutkie, dość wytrzymałe.
~Piter
Van Facelifting 2.0 Duratorq TDCi DPF 163KM 120kW
Nowy Fors S-Max to dobry samochód: jest bardzo dobrze wyciszony, nowy silnik 20. TDCi sprawuje się bardzo dobrze. Moc 163 KM jest wystarczająca- sądzę, że wersja 140 KM jest za słaba jak na tą masę samochodu. Zawieszenie dobrze wybiera nierówności.
Ford S-Max I Van Facelifting