Lista ocen Ford Transit V 2.0 TD 100KM 74kW 2000-2006 (57)

~tomek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Jezeli ktos zamierza jezdzic z ciezkimi ladunkami niech z daleka omija wersje tylnonapedowe. Sami w firmie to sprawdzilismy na sobie. Dodatkowo Ford transit ma DMC rowne 3 tony co sprawia ze i przyczepe bez tacha pociagnie.
~bodek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
biorąc pod uwagę że to autko dostawcze, anie osobówka, to jest rewelacja
~hektor
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Duża poręczność dobra widoczność mocny silnik świetne hamulce bezawaryjnośćć i dobra cena
~kuczis
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
hm .... jak to dostawczak , topornie ale kilometry lecą ;) pare detali mozna by zmienić ( ogólnie w wrześniu nowy model )
3,8
~hellmut1@wp.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Jeździłem kilkoma zastępczymi Transitami ale moim jeździło mi sie najlepiej. Po wymianie silnika jest wszystko OK. Podobno zamyka budzik(ja się bałem więcej jak 170)
~Leszek
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Auto niezbyt udane, biorąc pod uwagę cenę (ok. 125 tyś zł) mogłem wybrać jednak VW lub Mercedesa. Odradzam wersje składane w Turcji, totalna porażka.
~Miro.
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Moze kogos zdziwic przebieg wiec wyjasniam,ze auto jezdzi w firmie przewozowej wozacej pasazerow do Niemiec.
2,2
~lwojdan@op.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Na półtora roku - trzy miesiące w serwisach. Testowałem wszystkie auta tej marki jako zastępcze, jedyny godny uwagi to Mondeo, reszta zawieszenie przednie tłucze, czy miał 5000 km, czy 15000 km. Tak fatalnie złym autem jeszcze nie jeździłem. Co mogę dobrego powiedzieć, bardzo dobre przyśpieszenie, choć mimo tego w czasie wyprzedzania utracił moc...Pzostaje mi Sąd, ale jest to spory koszt i to jest ich plus, bo niekażdy pozwie, by udowodnić,...
~maxzibi@tlen.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
ogulnie jestem zadawolony.Jestem miłośnikiem japońskich aut.Skoda tylko,że takich rozmiarów nie robią.Dlatego kupiłem transita.Gdy tego sprzedam to następny będzie raczej też transit.W końcu to on ma mi służyć a nie ja jemu.
~dampsik@poczta.onet.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
moze troche głosny ale nie przysparza problemów- tylko wymiana filtrów i oleju. troche slaby przy duzym ladunku (Silnik)