Lista ocen Ford Transit V 2.0 TD 100KM 74kW 2000-2006 (57)

~boruta
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
swietne autko ale mogłoby byc troche trwalsze bo czesci ni sa tanie
2,9
~gumisz@epf.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
to niepowinno sie auto nazywac tylko srodek do transporu (ford guwno wort) i w tym cos jest
~seba
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Jest d lepiej w stosunku do starszego modelu polecam
~MichalB
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Bardzo mocny pewny w prowadzeniu ekonomiczny 9 osobowy. Jazda jak autem osobowym. Wielka przestrzeń jak się kanapy sypnie. Dobre wnętrze
3,7
~Emilia
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Samochód kupiony jako taryfa/dostawczak za 9500 złotych, ogólnie nie jest z nim źle, tylko wszędobylska korozja jest problemem.
3,7
~Emilia
3,4
~huzit
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
poprzednie auto toyota hiace była dużo lepsze, ale na razie ford jest ok
2,5
~lwojdan@op.pl
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
Oddałem do sprzedawcy, po nieskutecznych naprawach gwarancyjnych, celem wymiany na wolny od wad i niby mam gwarancję, tylko jestem bezsilny. Ford nie chce przyznać się do winy, że wyprodukował bubla, bo wyszedł z Boscha, a oszczędnie zamienił na delphi -ta oszczędność chyba nie wyjdzie nikomu na dobre.
~Adam
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
jak dla mnie świetny samochód, przy mojej ciężkiej nodze: miasto - jazda dynamiczna, trasa - prędkość 120-140 km/h samochód ani razu nie zawiódł
2,2
~PEPE
Furgon 2.0 TD 100KM 74kW
NIESTETY NIE JESTEM ZADOWOLONY Z TEGO AUTA FORD G......O WORT. FORD POLSKA BEZ REAKCJI WZGLĘDEM KLIENTA. KTO ZGŁASZA PROBLEM JEST INTRUZEM.