Lista ocen FSO (2307)

~Piotr - Fan Poloneza :D
Caro 1.6 76KM 56kW
Jak dla mnie auto z duszą. Jak ktoś pojeździ dłużej i wyczuje to auto to naprawdę idzie czerpać przyjemność z jazdy. To jest Polski produkt, Polska marka, wiem że dla wielu Polaków takie słowa to głupota. Auto naprawdę fajne, no i coraz mniej ich na naszych drogach, w Poznaniu jeszcze kilka lat temu widziałem na każdych światłach, dziś Polonez to pomału "rarytas". Od auta może jedynie odstraszać spalanie bo naprawdę jest duże jak na tą...
3,7
~Tadzio Wilczyński
Caro 1.6 76KM 56kW
Auto z ubiegłej epoki,nie ważne jakby wyglądał to zawsze będzie polonez...mój jest "po liftingu" i wygląda nieco lepiej od innych polonezów..najważniejsze to jak się spisuje a nie jak wygląda.Wcześniej miałem Caro 1600 na wtrysku (bodajże gli) ale niestety po 2 latach ukradli mi go..porównywując caro i tego..muszę przyznać że w tm przez 6 lat zrobiłem nieco więcej niż w tamtym przez 2..
2,5
~yeden@poczta.arena.pl
Caro 1.6 76KM 56kW
Samochod tani w utrzymaniu, kawal blachy, wewnatrz duzy, z tylu wygodniejsze siedzenia dla pasazerow, pojemny bagaznik. Minusy: paliworzerny, za slaby silnik o poj. 1600 :((( Klocki hamulcowe latem przegrzewaja sie i sa jak z waty, wrazenie jakby samochod wogole nie hamowal . Dodatkowo, trzeba dbac o blache, zakupic nadkola, w tych newralgicznych miejscach bardzo szybko rdzewieje. Niewygodne siedzenia dla Kierowcy i Pasażera , bez...
~Damian Delojosephe
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Generalnie jestem zadowolony z Poloneza - dowozi mnie zawsze bez sprzeciwu tam gdzie chcę, eksploatacja jest niedroga i wiem, że jestem bezpieczniejszy niż w innym aucie za podobne pieniądze, np. Fiacie CC czy Ticu :)Dla mnie to ważne.
3,7
~udany zakup
Truck 1.6 87KM 64kW
Koszty,niezawodnosc,panewki graja,rdzewieją,palą duzo (benzyna),ale mojego zawsze milo wspomne......a i fartowny byl,a w razie koniecznosci i kowal naprawi.
3,6
~Paweł (www.pll.konin.lm.pl)
FSO 1500
Sedan 2.0 112KM 82kW
Dla młodego i hobbysty wystarczająca zabawka do przeróbek przy niskich kosztach ewentualnych zmian.Dla rodziny to tani i w przypadku zadbanego modelu - niezawodny samochód. Mówiąc F125p przychodzi na myśl urządzenie do wożenia cegieł czy ziemniaków do Łodzi na Zjazdową ale to też auto które ma niewątpliwie własny styl i specyficzny klimat którym często fajnie się jeździ podkreślając pewnego rodzaju indywidualność zadbanym lub przerobionym...
4,1
~Tomek,...
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
Jestem z tego samochodu bardzo zadowolony. Przyznam,ze kupujac ten pojazd podchodzilem raczej dosc sceptycznie (jeden Polonez jest juz w rodzinie) ale jak juz wczesniej wspominalem bylem mile zaskoczony.
2,9
~Aliszer
Kombi 1.6 84KM 62kW
Kombi zadziwiająco trzyma cenę, ale można trafić na młode auto z małym przebiegiem które spokojnie posłuży jeszcze kilka lat. Do pracy nadaje się idealnie i nie jest go specjalnie szkoda.
3,4
~m.
Caro Plus 1.6 GLi 76KM 56kW
3+ może 4.Mam to auto od nowości. Przejechałem 200 000 km nic poważnego się nie stało. Nieco drobnych usterek, może denerwujacych ale tanich i łatwych do usunięcia nawet samodzielnie. Koszty paliwa wysokie.
Dziennik kosztów dla FSO
8,7
10,8
~leśnik
Caro 1.4 103KM 76kW
Auto rodzinne, zapewniające dobre osiągi, ale nie do ostrej jazdy. Ekonomiczne i tanie. Trochę mi szkoda, że już go nie mam.