Lista ocen FSO (2307)

3,8
~SZPROT
Caro 1.6 76KM 56kW
Polonez to poczciwe auto. Ile razy człowiek się na nie zdenerwuje to tyle samo razy je przeprasza na poloneza poprostu nie można nażekać bo to auto jak na swoją klase bardzo dobre. Szybko się do niego przywiązuje. A rozstać sie jest ciężko. POLONEZ TO SUPER UNIWERSALNE AUTO!!!
2,9
~twister sister
Caro 1.6 76KM 56kW
Trzeba się przyzwyczaic, ze auto ciagle zaskakuje. Polonez to nie jest samochód na srogą zime ani gorące lato, zdecydownie NIE!. To jest auto na przyjemną jesień i chłodną wiosne. Wtedy jazda Poldkiem może nawet sprawiac przyjemność. Jeżdzac nim można sie wiele nauczyć, bo auto się "czuje" na drodze. Jest tak słabo wyciszony, ze czujemy kazde drgnięcie, każdą zmiane. Wbrwew pozorom jest łatwy w parkowaniu. Jesli ktos opanuje jazde perfect...
3,4
~dago
Atu 1.6 76KM 56kW
Auto nie nalezy do mnie,ale najeździłem sie nim tyle że moge wydać ocene. Jeśli ktoś potrzebuje auta za pare tysięcy i do niezbyt intensywnej eksploatacji polonez bedzie w sam raz. Oczywiście jesli kogoś nie rajcuje tzw. prestiż i zmienianie samochodów co roku. z tym że zgodze sie z moimi przedmówcami,że nie jest to raczej pojazd dla pań. Pokusze sie o stwierdzenie że 8-9 letni polonez to lepsze alternarnaytwa od 15-letniego golfa.
3,8
~CZINTOS
FSO 1500
Sedan 1.5 75KM 55kW
Za całokształt to wyżej jak 4 nie będzie a to za sprawą kiepski hamulców czesto zacierajacych się tłoczków zanim znalazłem na to sposób to starciłem sporo zdrowia więc gdyby nie to to było by 5 ale to sprawa bezpieczeństwa wiec ważna.
~damian
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
To jest jedno z lepszych aut którymi jeździłem. Już kiedyś dodawałem tu opis. Do tej pory miałem Skode Favorit i Audi 80. Wobec tych 2 aut bez porównania, polonez jest poprostu lepszy.
~kovboy@o2.pl - Tomasz
FSO 1500
Sedan 1.5 75KM 55kW
MÓJ EGZEMPLAŻ PUNKTUJĘ NA 6. PS. <<< NIECHĘTNIE, ALE MUSZĘ GO SPRZEDAĆ, GDYŻ MUSZĘ OPŁACIĆ STUDIA I DOM >>> ( kovboy@o2.pl)Silnik po kapitalnym remoncie na uszlachetnianych, utwardzanych częściach od dołu. Naprawdę miło patrzeć w lusterko jak zwykły niepozorny stary duży fiat bierze wszystkie markowe auta, a na trasie może śmało jechać 150 km/h. DYnamika + dobry kierowca = niezapomniane wrażenia z jazdy takim autem :=)
~Mazzi
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Super rodzinny samochód za niewielkie pieniądze. Przestronny, pakowny i tani w utrzymaniu.
~Pinki
Caro 1.6 76KM 56kW
Pomijajac korozjie i dosc slaby uklad chamowania to jest bardzo fajne autko za mala kase z tanimi czesciami i dojedzie wszedzie . POLECAM
3,4
~suxen@wp.pl
Atu 1.6 76KM 56kW
Co można powiedzieć o aucie rodowodem z końca lat 70-tych ? Niestety nie przystaje on do obecnych "cacek". Ale ogólne koszty zakupu eksploatacji są zaskakująco niskie (zwłaszcza te na LPG). Przy odrobinie talentu majsterkowicza większość napraw zrobimy sami. Dostępność części ogromna, począwszy od nowych w ASO aż po szroty (tych ost. coraz więcej) Poważny problem to rdza. Auta 7 letnie są już "zaatakowane" Najlepsze miejsce przechowywania to...
~Thomasso
Atu Plus 1.6 GSi 84KM 62kW
Jestem zadowolony z Polonezika...gdyby tylko mniej palił w mieście.