Lista ocen Honda Accord VII Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW 2003-2008 (46) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 39 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Daniel
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Z przodu dużo miejsca, z tyłu również zaskakująco dużo, jeśli podróżujesz w 4 osoby. Stanowczo więcej niż w Volvo poniżej V70 lub A4 B7 lub młodszym. Więcej niż w Megane, tak samo jak w nowym Mondeo. Mniej niż w Skodzie Superb. Jak na nieduże wymiary zewnętrzne i obszerny bagażnik - zaskakująco dużo miejsca w środku. Bagażnik to osobna historia - jest naprawdę dużo większy, niż się wydaje. Można zapakować więcej rzeczy niż w A4 Avant do linii...
~jakubk21
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Z przodu rewelacja wygodnie i sporo miejsca. Fotele fajnie trzymają. Z tyłu na kanapie też jest ok pod warunkiem, że jedziemy maksymalnie w cztery osoby, piąty pasażer na środku tylnej kanapy nie ma czego szukać. W sumie i tak w moim samochodzie rzadko kiedy jeździ więcej niż 2 osoby.
~accord2007
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
auto wystarczające dla czteroosobowej rodziny. nie jest oczywiscie w srodku wielkosci mondeo ale wg mnie dla kogos kto nie lubi 5-cio metrowych wozow idealne Wygodne na długich trasach, duzo bardziej komfortowe na kolach 205/55R16
~Macono
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
z przodu bez najmniejszego zarzutu, z tyłu także,tym bardziej że siedzenie kierowcy odsuwane jest do tyłu na maxa gdy kierowca jest bardzo wysoki. ja mam 182 wzrostu i gdy siedze za kierownicą z tyłu także jest wystarczająco miejsca.
~ADAM
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Przestrzen dla kierowcy i pasazera z boku także na plus. Duzo miejsca, swobody, fotele trzymają idealnie, nie jezdzilem w lepiej wyprofilowanych fotelach. Z tylu także sporo miejsca.
~blade1982
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Przestrzeni jest wystarczająco, aczkolwiek osoby powyżej 190 cm mogą mieć troche zbyt malo mijsca na nogi z tyłu, jesli z przodu pasażer ma powyżej 180 cm. Nie jest źle
~DykuS17
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
Jest bardzo duża, z tyłu jest ogromnie dużo miejsca. W trasie liczącej 1200 km (10 godzin) raz zmieniałem położenie fotela ;) w BMW e46 jest jednak wygodniej !
~k.kubowicz@yahoo.co.uk
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
musze przyznac ze przednie siedzenia trzymaja swietnie jak i pozwalaja na wiele kilometrow jazdy bez przerwy duzy plus dla hondy w tej kwestii,tyl bez rzazutow choc jaj nie urywa
~yaak@o2.pl
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
hm... no coz przesiadlem sie z opla omegi wiec wydaje mi sie troche malo miejsca zwlaszcza z tylu, na szerokosc tez bylo lepiej w omedze bo honda jest stosunkowo waska,
~jaa77@interia.eu
Sedan 2.2 i-CTDi 140KM 103kW
MIEJSCA JEST SPORO , SWIETNE AUTO NA KURNIK ,BO JAK SIE ZACZNIE PSUC TO NIE WARTO NAPRAWIAC,ALE KURNIK BY BYL LADNY I SPORY ,POLECAM JAK NAJBARDZIEJ
Honda Accord VII Sedan