Lista ocen Honda Civic IX Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW 2012-2015 (106) - Całokształt

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Edziu
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Autko pozytywne. Chyba najrozsądniejszy kompakt na rynku. Dorwany w miłej cenie, wyposażeniu niczego nie brakuje. No i nie wygląda jak auto dla emeryta!
~Civic 2012
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
kto szuka ładnego, przemyślanego auta, które nie musi konkurować z golfem prostotą jak rownież z focusem pseudosportowym stylem, ten nie bedzie zawiedziony.
~AldoMoro
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Auto bazuje na legendzie Hondy, więc pewnie łatwo je będzie sprzedać. Niczym mnie nie zachwyciło, więc powoli szukam kupca, który zapłaci dobrą cenę.
~Valdo
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Prawdę mówiąc dałbym 3.5, a że nie można to 4 (ze względu na sentyment do marki, który niestety ale gaśnie z każdym nowym modelem.... )
~poziomek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Fajne, dość przemyślane auto. Są co prawda w ergonomii pojedyncze wpadki ale ogólnie ktoś chwilę pomyślał podczas projektowania.
~FDR
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Genialne wnętrze, bardzo fajny silnik i zawieszenie. Dobrze zorganizowany bagażnik i tylne składanie foteli.. Generalnie 5 gwiazdek.
~SiLooy
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu, brałem pod uwagę zakup Ceeda, Focusa, Octavię i cieszę się, że wybrałem Hondę Civic.
~Zoltar
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Samochód wybrałem ze względu na niską cenę za rocznik 2012r., ale jestem średnio zadowolony. Spodziewałem się więcej, może za dużo.
~Olek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Auto mimo lekko kosmicznego wyglądu jest nijakie, brakuje jaj, mocniejszego silnika, lepszego zawiasu i lepszych hamulców.
~Ziut
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 142KM 104kW
Przereklamowana jakość Hondy pokazuje u mnie swoje prawdziwe oblicze, albo mam pecha, albo nie ma już dawnej jakości Japończyków.
Honda Civic IX Hatchback 5d