Lista ocen Honda Civic VI (658) - Widoczność

Na liście zabraknie 799 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~malyboss (malyboss@go2.pl)
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Tutaj gorzej. Duże i grube słupki przednie stwarzają nawet ryzyko niezauważenia przechodnia na przejściu dla pieszych. Widoczność centralnie do przodu - O.K., koniec maski łatwo wyczuwalny. Widoczność najgorzej do tyłu, nie bardzo idzie wyczuć, gdzie się auto kończy, a fabryczne lusterka wsteczne takie sobie... Mogłyby być większe, może to rozwiązałoby problem. Generalnie widoczność na 3+, lepiej czuję tył auta w Astrze Kombi mojego teścia. W...
~Pablito21Oni
Hatchback 1.5 90KM 66kW
Do przodu i na boki rewelacyjna. Do tyłu gorzej. Korzystam z lusterek które są duże i wiele w nich widać wiec nie jest żle. Przy lakiej budowie( kształcie ) samochodu ( liftback) nie ma sie czemu dziwić że do tyłu przez szybę niewiele widać ze względu na jej znaczne pochylenie. Warto nauczyć się cofać z użyciem lusterek bo wtym samochodzie one naprawde są a ich wielkość zadowoli nawet najbardziej dociekliwego kierowce na wstecznym. Piątka.
~bbrzosko@wp.pl
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Tutaj wszystkie samochody maja minusy kosztem mocniejszej sylwetki i lepszego bezpieczenstwa. No moze poza pierwsza Multipla, ktora ma nadwozie ala szklarnia :-) W niektorych momentach przeszkadzaja przednie slupki i przydalyby sie czujniki parkowania ale wszystko jest kwestja przyzwyczajenia. Honda ma zwarta sylwetke wiec latwo wyczuc zakres zarzucania przodu przy parkowaniu. Przez piec lat jeszcze jej nie obtarlem :-)
~joker7776@wp.pl
Coupe 1.6 i 105KM 77kW
Widoczność ogólnie w porządku, nieco czasu potrzeba na przyzwyczajenie się do dość wysoko zaczętej tylnej szyby, ale kwestia czasu. W zimie problemem jest również tylna szyba,na której dość nisko kończy się elektryczne ogrzewanie, przez co maleje widoczność. Z przodu i po bokach idealnie. Miałem przyjemność jeżdzenia wieloma markami i w niektórych pole widoczności ograniczały słupki przednie, tutaj bez zarzutu.
~Jahnzol
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wiadomo że nie jest to samochód ze szklaną kopułą zamiast szyb i dachu ale jest dobrze, wszystko ładnie widać, słupki nie ograniczają widoczności. Jedynie co to szybko brudząca się tylna szyba która trochę zniekształca i trudno ocenić odległość przy cofaniu, całe szczęście przybliża, a nie oddala więc pół biedy. Lusterka też w miarę duże i nie ma problemu z widocznością za ich pośrednictwem :)
~OLA
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Fatalna widoczność w tylnej szybie. Trzeba się długo przyzwyczajać do długości tyłu bo widoczność jest kiepska. Zdarzyło mi się parę razy przywalić sąsiadowi z tyłu zanim ogarnęłam tył Hondy:) Czasem można dać się złapać na podpuchę którą powoduje dziwnie ułożona na szybie tylna wycieraczka. Przy ułamku sekundy zerknięcia w tylne lusterko można odnieść wrażenie, że z boku mamy inne auto.
~samniewiemkto
Liftback 1.5i 114KM 84kW
Widoczność dla mnie bardzo dobra. Jestem wysoki i nie mam żadnych problemów z widocznością. Bardzo dobrze się parkuje nawet na ciasnych parkingach. Trochę gorsza widoczność przez tylną szybę podczas opadów, wycieraczka, jest trochę zbyt mała. Ale jak ktoś nie potrafi jeździć to nawet w cabrio ma kiepską widoczność do tyłu...Wyczucie tyłu auta wymaga wprawy.
~Olga
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Bardzo duża przednia szyba jak i boczne sprawiają, że widoczność jest bardzo dobra. Jedyna rzecz, która czasem przeszkadza, to dość długi przód. przy wyjeżdżaniu z jakiś bocznych ulic, gdzie widoczność jest ograniczona i trzeba dość mocno się wychylić nagle okazuje się, że mamy już pół maski na drodze, ale nie zdarzyło się jeszcze, żeby ktoś mi w nią wjechał:D
~dawidson_12@wp.pl
Sedan 1.5 i 114KM 84kW
Nie wiem moze to moja wina, ale jak na tak duzy samochod jest cos nie tak. Przy normalnej jezdzie moznaby powiedziec, ze jest doskonale, ale przy manewrowaniu juz nie jest zbyt kolorowo. Mozliwe, ze to tylko kwestia przyzwyczajenia sie do tak duzego samochodu, ale moglby w sumie jakos ulatwiac manewrowanie kierowcom mniej doswiadczonym w jezdzie wiekszymi samochodami.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VI
7,7
9,2
~Kamikaze
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Przyzwyczaiłem się do tego pojazdu dlatego też nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń co do widoczności. Zarówno z przodu jak i z tyłu nic nie przeszkadza i bez obaw można parkować nawet w ciasne miejsca. Dodatkowo w przypadku odpowiedniego ułożenia bocznych lusterek nie ma mowy żeby coś zaskoczyło nas z boku. Jest to jednak moja opinia jako osoby która już jakiś czas prowadzi