Lista ocen Honda Civic VI (739) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 718 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hondziarz C.
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Głośny powyżej 3500 obrotów, a dopiero wtedy zaczyna jezdzić. Powyżej 100 zaczyna szumieć powietrze - ogólnie bardzo przeciętnie. Na dłuższych trasach jest to męczące.
~właściciel civica
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
w środku pod czas jazdy przy zamkniętych oknach i szyberdachu nic nie słychać tylko co mnie najbardziej denerwuje to przy niskich obrotach coś ociera się o rure wydechową
~Gizmo
Sedan 1.4 i 90KM 66kW
Moglo by byc lepsze, silnik bardziej slychac w samochodzie niz na zewnatrz no i przy predkosciach > 120 dosc glosno szumia kola, ale to kwestia rowniez opon. Ogolnie nie jest zle.
~Pstrokaty
Hatchback 1.5 i 114KM 84kW
Silniki Hondy VTEC to jednostki wysokoobrotowe tak więc generują dużo milutkiego dla ucha dźwięku (oczywiście jak się ciśnie powyżej 3500-4000 obrotów). Ja to lubię ;)))
~petrolhead
Hatchback 1.6 i 116KM 85kW
Pełne rozczarowanie - nawet przy 90 km/h wyje ! Całkowita porażka konstruktorów - naprawdę jest za głośno ! Może zapomnieli o wyciszeniu na etapie projektowania ? ;)
~SASKIE
Hatchback 1.8 16V 170KM 125kW
Jest cicho jak jadę na niskich obrotach "Piła tarczowa" od około 5000 obrotów . Wówczas się wyłącza radio i słucha się Hondy v-tech 1,8 B18C. To niepowtarzalna muzyka!
~aries@buziaczek.pl
Hatchback 1.4 i 75KM 55kW
Wyciszenie bardzo słabe. Może moja ocena nie jest obiektywna, bo nie jeżdziłem innymi hondami poza moim civiciem i accord z 97. W moim autko jest głośno. Przynajmniej dla mnie.
~Andrzej S
Kombi 1.4 16V 90KM 66kW
samochód przy spokojnej jeździe jest cichutki, ale jak chcesz depnąć to silniczek przypomni ci że jest z przodu ale to raczej przyjemny dźwięk troszką szumi przy wyższych prędkościach
~Michal Z
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Czy glosna praca silnika moze byc wada? Dla niektorych osob moze. Natomiast dla mnie jest to balsam dla moich uszow, szczegolnie po przekroczeniu 4000 obrotow :)
~Oberschlesien
Hatchback 1.4 i S 90KM 66kW
Sportowy wydech (gość zamontował najlepszy wydech do tego, mam paragony na 1000 euro) wiec jest troszke glosno ale zato ten bass..... Bezcenne ;p