Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW 2001-2005 (31) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~szper
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Wszystko idealnie "pod ręką". Durzo schowków, trzymadełek na napoje(jest nawet jeden dla kierowcy, zaraz przed nawiewem, w lecie... gorąco... klima "on"... i napój się chłodzi... super/ w zimie... zimno... grzanie "on"... i kawa dalej ciepła... super). Nawet ukryty schowek na portwel/dokumenty.
~ajgor60
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Bardzo dobrze ,wszystko jest pod i w zasięgu rąk. Łyżką dziegciu jest dla mnie lewarek skrzyni biegów, umieszczony pod deską rozdzielczą nie musi być wcale wygodny. Auto jest 3d ,miejsca z tyłu najlepiej zajmować przez prawe drzwi po bez problemowym odsunięciu przedniego fotela..
~Tommy
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Tu chyba też nie ma się czego przyczepić. Najlepsze miejsce na kubek, po lewej stronie kierownicy (pasuje mi bo jestem leworęczny) i bardzo mi tego brakuje jak nie ma tego w innym aucie. Fotele są całkiem ok, schowki w środkowym tunelu też fajna sprawa.
~Marcin81
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Schowki, podstawki na napoje w ilości wystarczającej. Tylna kanapa dostępna w zasadzie tylko od strony pasażera. Ale samochód jest 3d i kupiony z zamysłem - nie ma co marudzić. Po złożeniu kanapy woziłem nawet komody więc źle nie jest :)
~Mateohonda
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Tak jak powinno być prosto i wszytko na swoim miejscu. Dużo schowków bardzo praktyczne i jak wcześniej wspomniałem drążek zmiany biegów umieszczony dość nietypowo rewelacyjny
~haracz
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Idelanie, chodź do położenia mieszka biegów trzeba się przyzwyczaić. Zmieniłbym jedynie położenie przełacznika ustawiania lusterek wstecznychi właczania ich ogrzewania.
~Power of dream
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Nie mam się do czego przyczepić. Wszystko jest pod ręką i w zasięgu wzroku. Skrzynia biegów (chodź z początku może się wydawać inaczej) jest w genialnym, bardzo wygodnym położeniu.
~rambo7@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
wszystko pod ręką, hamulec ręczny mimo że siedze jak najniżej troche musze sie schylać, radio troche w miejscu gdzie utrudnia obsługę, przez umieszczenie gałki skrzyni biegów.
~spikerone@o2.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
jest wszystko na swoim miejscu, nawet ladna szufladeczka na palma/tel, troche surowo ale lubie uklad 2+2 zegary w niemieczacych kolorach, nowy civic byl by dla mnie nie do zniesienia
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
6,1
~Gigu
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Jest kilka schowków i pojemników na napojexale na tym koniec. Fotele po złożeniu nie wracają do poprzedniego ustawienia, dostęp na tylna kanapę słaby.
Honda Civic VII Hatchback