Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW 2001-2005 (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~haracz
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Przyznaję, że cena auta jest dość wysoka, za egzemplarz odebrany z salonu w niemczech w grudniu 2005 roku z udokumentowanym i potwierdzonym przebiegiem 119tkm z oryginalnym lakierem na wszystkich elementach karoserii (grubosc lakieru w okolicach 100 mikrometrów)zaplaciłem 29TPLN. Według mnie 5 letnie auto powinno byc trochę tańsze. druga strona medalu również przy odsprzedaży mam nadzieję nie odnotować druzgocącej straty.
~piter22g
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Jak na razie doskonale, za 10k samochód sprawuje się świetnie. Ma swoje lata i za pare lat wymiennie, ale nawet nie wiem na co. Jakie auto za 25k będzie palić koło 5l i się psuć rzadziej niż co 30 tyś?
~Tommy
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Nie jest to drogie auto. Na dojazdy do pracy lub na pierwszy samochód wg. mnie jest całkiem ok. Nie najgorsze wyposażenie. Jednak usterki potrafią być naprawdę uprzykrzające
~ajgor60
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Honda jako marka jest dość droga,zadbany używany egzemplarz wart jest swojej ceny,myślę ze nowy też. Dobra jakość i niezawodność wyróżniają Hondę z pośród innych marek.
~wkurzony
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
drogie, drogie, i jeszcze raz drogie, nie rozumiem jak można podniecać się marką, uważam że auto ma mi służyć a nie odwrotnie,
~rambo7@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
generalnie auto drogie z powodu silnika Diesla, benzyniaki tańsze. Jakość - jesli auto dbane to pojeździ. troche za dużo elektroniki.
~hildi@op.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Auto dosyć drogie, używane egzemplarze trzymają swoją cenę, ale w zamian za to auto jest totalnie bezawaryjne.
~Marek
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Naprawdę jest ok,wybierać zadbane auta lub być zorientowanym na typowe problemy tego modelu.
~Hubert
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
W zależności od egzemplarza, jednak część aut jest bardzo wysoko wyceniania na ogłoszeniach.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
6,1
~jac
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Auto w dieslu stosunkowo tanie w zakupie. 1,6 V-tec są droższe. Jakość ? Przecież to honda.
Honda Civic VII Hatchback