Lista ocen Honda Civic VII Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW 2001-2005 (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tommy
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Widoczność wg mnie jest bardzo dobra. Szczególnie lusterka boczne zapewniają naprawdę bardzo dobrą widoczność. Nie wiem czy to wina lamp, ale mimo parokrotnego ich szlifowania, bo były zaśniedziałe wręcz, światła mijania naprawdę kiepsko świecą. Najprawdopodobniej nadają się do wymiany.
~Power of dream
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Do przodu nie jest źle (trochę duże słupki mogą sprawić mały problem). Do tyłu jest zdecydowanie gorzej. Dość szeroki tyłek wraz z bardzo szerokimi słupkami i stosunkowo małą szybą mogą sprawiać wiele trudności przy cofaniu. Jeśli chodzi o lusterka - jest ok.
~zawist.m@poczta.fm
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Duże powierzchnie szyb. Słupki jak to w każdej tego typu konstrukcji lekko zasłaniają, ale tak być musi. Nie przeszkadza. Tylnią szybę widzę tylko we wstecznym lusterku- jest i wszysko przez nią widać -najważniejsze.
~ajgor60
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Jak dla mnie bez problemów zarówno do przodu i od tyłu.Dobra widoczność w lusterkach bocznych, regulowanych elektrycznie oraz we wstecznym.
~haracz
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
bardzo dobra do przodu i na boki. Mam bardzo ciemne folie w tylnych drzwiach i klapie bagażnika, lecz z czujnikami ruchu nie stanowi to najmniejszego problemu.
~rambo7@poczta.onet.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
widoczność dobra, przednia szyba duża, jedak nie jest tak widoczne jak w autach z lat '90 tych. ujdzie podobnie jak w innych autach. krótka maska.
~MaTii
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Duza szyba z przodu sprawia ze na widocznośc do przodu jest dobra w lusterkach wszystko widać co w tyle sie dzieje
~Bartłomiej
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
super widoczność w każdym kierunku czyby nie rysują sie zbytnio a oświetlenie jest bardzo dobre
~Luki83
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
+ dobre lusterka wsteczne + dobra widoczność do tyłu - zasłaniające widoczność słupki przednie

Usterki Honda Civic VII

Honda Civic VII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~hildi@op.pl
Hatchback 1.7 CTDI 100KM 74kW
Widoczność bardzo dobra na wszystkie strony, duża powierzchnia szyb i w miarę wąskie słupki. Jest OK.
Honda Civic VII Hatchback