Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d (379) - Widoczność

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~goliat
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Nie wiem dlaczeo wszyskim pzeszkadza tylny spojler, jaky nigdy nie jeździli nocą, w nocy super, zasłania swiała innych więc nie rażą światłami albo długimi w niektorych przypoadkach, pozatym wszysko widać doskonale, luseka bardzo duze, z tyłu bardzo pzyjemnie.Dlatego nie sluchacjie bredni.
~jlb
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
I tu pierwsza baaaardzo poważna wada. Widoczność przez tylną szybę jest bardzo ograniczona przez jej pochył i przede wszystkim spojler na środku szyby, ponadto auto nie posiada tylnej wycieraczki. Sytuację ratują częściowo świetne (duże ale o ładnym kształcie) lusterka boczne. Ocena - 2
~pawelp0@wp.pl
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Beznadziejna widoczność przez tylną szybę, płetwa zewnętrzna z tyłu jest ładnym zabiegiem stylistycznym lecz zmniejsza widoczność i tak małej szyby, w cofaniu nie ma to znaczenia przy precyzyjnych czujnikach cofania ale w gdy jedziesz nie możesz odczytać tablicy rejesracyjnej szalejącego kierowcy z tyłu
~Manolo
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Troche przeszkadzają grube słupki przednie i ich kąt nachylenia nie sprzyja widoczności. Niektórzy narzekają na spojler z tyłu, że przeszkadza, ale w sumie dobrze zasłania oślepiające pojazdy za nami. Poza tym są czujniki parkowania w standarcie, więc problemu nie ma. Lusterka bardzo dobre.
~jim_m@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
uwaga na pieszych wchodzacych na przejscie znienacka z lewej strony. mialem przypadek, kiedy o maly wlos nie potracilem pieszego - idealnie schowal sie za slupkiem. slaba widocznosc do tylu rekompensuja ogromne lusterka. no i te reflektory ksenonowe...bajka, szczegolnie noca w deszczu
~Adam
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
Lusterka duże - świetna widoczność - rewelacja. Jak przeczytałem opinie innych, miałem obawy co do widoczności przez tylną szybę ograniczoną spojlerem, a tu miła niespodzianka - naprawdę nie jest źle. Czujniki parkowania bardzo przydatne, bo bez nich trudno wyczuć przy manewrowaniu tył samochodu.
~HANYS
Hatchback 5d 1.4 i 83KM 61kW
przód trzeba sie wczuć , co do tyłu to według mnie widocznosc jest bardzo dobra, w porównaniu do innych samochodów np. fiat albea, seat cordoba to wprost rewelacja-jest to moja opinia , większosc twierdzi ze do tyłu koszmar, ale czym dłużej jeżdzę tym lepiej-nawet żona jest zadowolona z widocznosci
~pawelch
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Widoczność do przodu i na boki ok, lusterka boczne odpowiedniej wielkości. Jednak widoczność do tyłu i brak tylnej wycieraczki trochę słabo, pomagają czujniki parkowania w które akurat był wyposażony mój egzemplarz, lub polecam kamerę cofania i radio z Androidem.
~Grzegorz
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Widoczność - najlepsza na wprost. Mocno pochylone słupki przednie lekko utrudniają widoczność po skosie. Widoczność do tyłu, wbrew pozorom nie najgorsza, trzeba się tylko przyzwyczaić do widoku przedzielonej szyby spojlerem. Jedynie widoczność po skosie do tyłu - zerowa.

Usterki Honda Civic VIII

Honda Civic VIII – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Emil Olborski
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Potwornie szerokie słupki tylne. To nie podział poziomy tylnej szyby przeszkadza przy parkowaniu, tylko one. Żałuję, że pożałowałem na czujniki parkowania przy kwocie samochodu 75000zł... W czasie jazdy do przodu - jest ok. Olbrzymie lusterka boczne świetnie się sprawdzają.
Honda Civic VIII Hatchback 5d