Lista ocen Honda Civic VIII Hatchback 5d (379) - Widoczność

Na liście zabraknie 143 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kopi1985
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
na poczatku bylo ciezko ja wyczuc i z przodu i z tylu chyba najwiekszy mankament tego auta. tylnia szyba kwestia przyzwyczajena, chociaz belka na srodku przydaje sie jak jakis bysrzak swieci dlugimi, ostrymi swiatlami, ale megane lepiej sobie z tym radzila przyciemniane lusterka
~Marcin
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Kusiło mnie żeby zaznaczyć przeciętnie, jednak dzięki bocznym lusterkom właściwie problem widoczności do tyłu jest wyeliminowany, ponieważ są bardzo duże. Ja mam w swojej wersji czujniki parkowania, więc brak widoczności przez tylną szybę dodatkowo nie jest istotny dla mnie.
~Luthor
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Widocznosc nie jest mocna strona Civika - do przodu przeszkadzaja grube slupki, do tylu to samo a na dodatek dzielona tylna szyba skutecznie zaslania widok. Dodatkowo w polskich warunkach, tylna szyba brudzi sie szybko, a brak wycieraczki uniemozliwia jej szybkie przetarcie.
~Eugenprin
Hatchback 5d 1.4 i-VTEC 100KM 74kW
Wbrew pozorom widoczność jest dobra, oczywiście przywyknięcia wymaga specyficzne rozwiazanie jakim jest przedzielenie tylnej szyby przez piękny ale nie bardzo praktyczny spojler. Parkowanie tyłem nie stanowi większego problemu m.in dzięki dużym lusterkom bocznym.
~A&A
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
trzeba sie przyzwyczaic do braku malych bocznych szybek,dla mnie widocznosc przez tylnia szybe nie jest problemem bo w zamian civic oferuje duze, boczne lusterka ktore znacznie poprawiaja widocznosc,poprostu trzeba zaczac ich uzywac a problem rozwiazuje sie sam..
~Tomek
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Zasłaniają przednie słupki oraz tylni spojler,poza tym bez zarzutu. troszkę brakuje tylnej wycieraczki szczególnie w sytuacji gdy padał deszcze i trzeba cofnąć po ciemku :) no ale Honda dorzuciła czujnik parkowania więc w jakiś sposób to rekompensuje częściowy brak widoczności.
~FishAR modestkorben@interia.pl
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Niestety tu mam problem z widocznościa bo po deszczu kiedy brudza się strasznie szyby tym bardziej w pogodzie jesienno zimowej ogranicza się widoczność przez przednią szybe z lewej strony, wycieraczka tam nie dociera :) ale jak się człowiek przyzwyczai to jest loose
~Piotr 30 lat Sosnowiec
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Ogólnie źle ale.... Czujniki parkowania przód/tył. POza tym maiłem jazdy próbne, więc wiedziałem co kupuję. Widoczność do tyłu wystarcza ale przednie słupki są duże i troche przysłaniają. Jak dla mie nie ma tragedii, trzeba się przyzwyczaić. Ale dlatego nie max.
~Mirosław
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Do tyłu to trochę przeszkadza spojler - dzielona szyba ale ogromne lusterka i opcjonalny czujnik cofania załatwiają sprawę bez problemu. Co ciekawe tylna szyba niespecjalnie się brudzi a bałem się na początku, że brak tylnej wycieraczki będzie nie do zaakceptowania. Nic podobnego.
Dziennik kosztów dla Honda Civic VIII Hatchback 5d
7,4
7,9
8,7
~Paweł
Hatchback 5d 1.8 i-VTEC 140KM 103kW
Do przodu całkiem dobrze pomijając kiepską widoczność na środku z powodu nisko osadzonego lusterka wstecznego. Na boki bardzo dobrze natomiast do tyłu tragedia, nie widać w zasadzie nic więc bez czujników parkowania bym nie podchodził.
Honda Civic VIII Hatchback 5d